Blog Hosting

Blog Hosting Blog hosting tartışmasız günümüzün en popüler hosting türlerinden bir tanesi. Aslında bildiğimiz Linux Hosting’den çok da farklı olmasa da genel olarak içinde Blog kurulumu için gerekli olan programları barındıran hosting türlerine blog hosting diyoruz. Hemen hemen herkesin bir [...]

  • Şirket

  • Avantajı

  • Fiyat

  • Puan

  • İnceleme

1


- Türkçe Destek!
- 100$ Google Reklamı
- 45 Gün Para İade

3.96$

2


- Ucuz VPS Hosting
- Türkçe Destek
- Sınırsız Disk Alanı

3.95$

3


- Aylık 4$ daha ucuz
- Ücretsiz Alan Adı
- 450$ değerinde ekstra

$4.50

Blog Hosting

Blog hosting tartışmasız günümüzün en popüler hosting türlerinden bir tanesi. Aslında bildiğimiz Linux Hosting’den çok da farklı olmasa da genel olarak içinde Blog kurulumu için gerekli olan programları barındıran hosting türlerine blog hosting diyoruz. Hemen hemen herkesin bir Blog’u olduğunu da düşünecek olursak bu kategoride de bir inceleme yapmanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Bildiğimiz gibi bir blog sahibi olmak, İnternet’te tanınmanın, insanlarla bilgi paylaşmında bulunmanın ve yeni diğer blogcu’larla tanışmanın en bilinen yollarından birisi. Bazı blog hizmeti veren firmalar alt alan adı altında, bedava olarak blog hosting yapsa bile genel olarak bu blogger’lar tarafından tercih edilmeyen bir yöntem. Bunun bir çok dezavantajı olabiliyor, o sistemin size sunduklarına bağlı kalıyorsunuz, alan adınızın hatırlanması oldukça güç, blog’unuzun reklamını yapmak güçleşiyor. Bu nedenle de iyi bir blog sahibi olmak için öncelikle iyi bir blog hosting seçmek gerekiyor. Blog’unuza hosting alırken nelere ihtiyacınız olduğunu göz önünde bulundurun. Kullandığınız blog araçlarını, hosting almak istediğiniz firma destekliyor mu? Size bu araçları lisans ücreti ödemeden sağlıyor mu? Size ücretsiz alan adı, domain sağlıyor mu? Gibi soruları öncelikle kendinize sorun. Bizim burada tanıtımını yaptığımız şirketler genelde bütün bu sorularınıza olumlu cevap veriyor.

Blogger’lar genelde birey oldukları bu işe büyük ihtimalle hobi olarak başladıkları için, hosting fiyatları da bu konuda önemli etken oluyor. Bu yüzden yaptığımız araştırmada fiyatları 5$ ve altında olan başarılı hosting firmalarını bu kategoride yayınlama özen gösterdik.  Ayrıca blog teknolojisinin çok hızlı gelişmesi ve sürekli yeni yazılımlar çıkması, varolan yazılımlarının sürekli güncellenmesi gibi oldukça önemli bir detayı da değerlendirmemize katarak bu sonuçlara ulaştık.

Site ekibi olarak en iyi, güvenilir ve blog hosting konusunda deneyimli, blog araçlarını tek klikle kurulmasını sağlayan ve kullanıcıların işini kolaylaştıran barındırma hizmeti veren şirketleri sizin değerlendirdik.

Copyright © 2010-2012 Eniyi10Hosting.com Tüm Hakkı Saklıdır.