Neden Seçmeli:

 • Uygun Fiyatlar
 • İşletim sistemi seçebilme
 • Plesk Panel
 • Yüksek performans sunucular
 • 24/7 Teknik destek

 

Eniyi10hosting.com ziyaretçilerine özel
29$
Aylık / Başlayan Fiyatlarla

Özellikler

 • Transfer (GB):
  1000
 • Ram:
  2048
 • Diskalanı (GB):
  20GB
 • Alan Adı:
  Sınırsız
 • Birden Fazla Site:
  Sınırsız

 

1and1 VPS Editör Tanıtımı

Dünyanın en önde gelen hosting firmalarından olan 1&1 müşterilerine iyi özelliklere sahip hizmetleri uygun fiyatlarla sunuyor. 1&1 VPS sunucular, bağımsız sunucu performansını gerçekten düşük fiyatlarla sağlıyor. Yeni yapılan iyileştirmeler ile 1&1 VPS hosting artık daha da cazip görünüyor. Bu iyileştirmelere örnek olarak VPS sunucu kotasının arttırılmasını ve Plesk Panel 10.4’ün ücretsiz olarak sağlanmasını gösterebiliriz. Uygun fiyatla sunulan 1&1 VPS hosting birçok seçenek ile birlikte geliyor. İsteğinize göre ek özelliklerden yine kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

1&1 VPS hosting hizmeti için seçebileceğimiz üç paket de uygun fiyatlarla yüksek performans sunuyor. Bütçemize ve ihtiyaçlarımıza göre seçebileceğimiz bu paketler Virtual Server L, Virtual Server XL ve Virtual Server XXL. $29’a sahip olabileceğiniz Virtual Server L paketi ile 512 MB garanti RAM, 20 GB RAID 5 disk alanı ve 1 TB aylık trafik sağlanıyor. Tarayıcınız ile veya masaüstü ya da mobil cihazınızdan sunucuları gözlemleyebilirsiniz. Plesk Panel, 100 Mbit trafik hızı, Windows ya da Linux işletim sistemi seçebilme bu paketi cazip kılıyor. Kendinize ait IP adresi ile en az 1 adet alan adı barındırabilirsiniz.

Bir diğer paket Virtual Server XL ile VPS hizmeti aylık sadece $49. 4096 GB kadar çıkabilen 1024 MB garanti RAM, 40 GB disk alanı, ücretsiz sunucu gözetimi ve Plesk Panel düşünüldüğünde neredeyse sınırsız özellikler gerçekten uygun fiyata sunuluyor. 2000 GB trafik, RAID 5 veri güvencesi, yine Linux veya Windows seçebilme, 1 ayrı IP kullanarak en az 1 alan adı barındırma 1&1 VPS hosting Virtual Server XL paketini uygun kılan özelliklerden. Son olarak, Virtual Server L, XL planlarını yeterli bulmayanlar için XXL planı hazırlanmış. Bu plana aylık $69’a sahip olabilirsiniz. Bu planda 8182 MB RAM’a kadar çıkabilen RAM, 80 GB RAID 5 veri kaybını önleyen diskler, 2500 GB aylık ücretsiz trafik özellikleri bulunuyor. Ayrı bir IP üzerinde yine 1 alan adınızı sabit internet adresi olarak (.com) barındırabilirsiniz.

Puanlama
 • Fiyat
 • Müşteri Destek
 • Uptime Oranı
 • Özellikler
 • Genel Puan

Fiyat

1&1 VPS hosting temelde üç ayrı VPS plan seçeneği sunuyor. Bu planların adları Virtual Server L, Virtual Server XL ve Virtual Server XXL ve sırasıyla fiyatları aylık $29, 49 ve 69’dan başlıyor. 1&1 VPS hosting özellikleri düşünüldüğünde bu plan fiyatlarının uygun olduğu aşikârdır. Her ne kadar sınırsız yazmasa da (aslında sınırsız yazan tüm özellikler teknik olarak bir yerde sınırlıdır) çok büyük çoğunluğun ihtiyaç duyacağı özelliklerden çok daha fazlası VPS sunucularda sağlanıyor. Bunun yanında eklenecek özellikler de uygun fiyatlarla eklenebiliyor ve VPS hosting özelleştirilebiliniyor. PayPal ile ödeme yapabilme de fiyat konusunda ayrı bir kolaylık olarak göze çarpıyor.

Performans

Üç farklı VPS plan ile dedicated sunucu kalitesinde hizmet veriliyor. Bu yönüyle 1&1 VPS hosting performans olarak tatmin edici özelliklere sahip. Virtual Server L paketinde RAM 512 MB garantili, 2 GB’a kadar çıkabiliyor. Virtual Server XL planında ise 1 GB garanti RAM ve dinamik olarak 4 GB DDR RAM’e kadar çıkacak şekilde RAM bulunuyor. Virtual Server XXL 2 GB RAM garantili ve dinamik 8 GB’a kadar RAM seçeneği sunuluyor. Bu özellikler ile sunulan 100 Mbit hız ve bandwidth seçenekleri göz önünde bulundurulduğunda, Linux veya Windows olarak seçebileceğiniz 1&1 VPS sunucular yeterli, yüksek performans sunuyorlar.

Güvenilirlik

Yeşil Web hosting ile hizmet veren, yani dönüştürülebilir enerji kullanımına önem veren 1&1 her yıl 30.000 ton daha az CO2 emisyonu sağlıyor. Kararlı, dayanıklı ve güvenilir bir hizmet sunabilmek için sadece yüksek-performans bileşenleri kullanan 1&1 hizmetleri ile güven veriyor. AMD işlemciler, yüksek özellikli bağlantı göz önünde bulundurulduğunda söz verilen hizmetin devamlılığının bir nevi garantisi olduğu anlaşılıyor. Yüksek güvenlikli veri merkezleri, ayarlanabilir, özelleştirilebilir güvenlik duvarı, GeoTrust SSL sertifikaları ile yüksek performanslı 1&1 güvenilirliğin devamının sağlanması bakımından yeterli donanıma sahip. 250 GB SFTP veri kaydedebilme ile bireysel yedeklerinizi alabilirsiniz.

Kontrol Panel

Linux ya da Windows işletim sistemlerinden bir tanesini seçebileceğiniz 1&1 VPS hosting hizmetinde Parallels Plesk Panel 10.4 (reseller desteği ve sınırsız alan) ücretsiz olarak sağlanıyor. Buna ilave olarak 1&1 kontrol merkezi ile de hosting ayarlarınızı rahatlıkla yönetebilirsiniz. Buna ilave olarak full root ve administrator erişimi ile sistemi rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman sistemi resetleyebilir, tekrar başlatabilirsiniz. FTP erişimi ile de dosyalarınızı sunucunuza yükleyebilirsiniz. Parallels Plesk Panel ile reseller kullanımına uygun sunucu yönetimi, kolay kullanılır ara yüzü, sınırsız alan adı, SpamAssassin özelliği, çeşitli uygulamaları ve oyun sunucusu olarak ayarlanabilmesi ile VPS sunucunuzun yönetimini çok kolaylaştırıyor.

Müşteri Destek

Uygun fiyatlarla güvenilir hizmet veren 1&1 24/7 erişebileceğiniz teknik destek veriyor. E-mail ile de ücretsiz olarak destek sağlanıyor. Siparişleriniz için 1-877-461-2631 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. E-mail ve telefon destek süresinin, tüm dünyaya çok büyük hizmet ağı sağlamalarından olsa gerek, biraz uzun olduğu söylenebilir. Buna ilave olarak sitede paylaşılan sıkça sorulan soruların cevapları, eğitici videolar ve müşteri forumu da müşteri desteğini global, böylesine büyük bir firmaya yakışacak şekilde yaptıklarının diğer ispatları.

Müşteri Memnuniyeti

Çok büyük bir firma olmanın, bu kadar uygun fiyatlarla tüm dünyaya hizmet vermenin getirdiği kaçınılmaz bir sonuç var: “Herkesi memnun etmek mümkün değil”. Sunulan fiyatlar, VPS özellikleri, hizmetler göz önünde bulundurulduğunda 1&1 Hosting’in yüksek müşteri memnuniyeti sağladığını ve buna çok önem verdiğini söyleyebiliriz. Kullanıcılara özel açılmış uygulamalar, sağlanan SEO araçları, kaliteli panel ve yüksek performanslı VPS sunucular ve ek özellikler de bu işin tuzu biberi olmuş.

1and1 VPS Müşteri Yorumları

Yorum Yazmak Istiyorum

Bilgileriniz

 • Evet     Hayır

Yorumunuz

1+
0-

Cahit Laylı Tarafından Yazıldı

2012-07-02 10:53:47

Yorum: 7/24 destek çok önemli bir unsur. Geçen gece yarısı bir sıkıntı yaşamıştım ama hemen çözüm bulundu. Bu yüzden sitem kapalı kalmadı. Güvenilir bir firma ve performans olarak çok iyi işler çıkarıyorlar.

1and1 VPS Hosting Plan

 • HOSTING PLAN ADI

 • TÜRÜ

 • AYLIK FİYAT

 • DISK ALANI

 • TRAFİK

Virtual Server L

VPS

$29 / ay

20 GB

1000 GB / ay

Virtual Server XL

VPS

$49 / ay

40 GB

2000 GB / ay

Virtual Server XXL

VPS

$69 / ay

80 GB

2500 GB / ay

1and1 VPS İndirim Kodları

1and1 VPS Şirket Bilgileri

1and1 VPS Video ve resimler

Image GalleryVideo Gallery

[Gallery not found]

Copyright © 2010-2012 Eniyi10Hosting.com Tüm Hakkı Saklıdır.