Neden Seçmeli:

 • Sınırsız Trafik
 • Bedava Alan Adı
 • 100$ Değerinde Google Reklamı
 • Birçok Ücretsiz Araç
 • 90 Gün Para İade Garantisi


Kaçırılmaz Fırsat!
Eniyi10hosting.com ziyaretçilerine özel
2.49$
Başlayan Fiyatlarla

Özellikler

 • Aylık Transfer (GB):
  Sınırsız
 • Eposta Kutusu:
  Sınırsız
 • Diskalanı (GB):
  Sınırsız
 • Eposta Hesabı:
  Sınırsız
 • Birden Fazla Site:
  Sınırsız

 

1&1 Editör Tanıtımı

1&1 Hosting 1998 yılında çalışma hayatına başladığında basamakları çok hızlı yükseldi ve bir anda hosting sektörünü İngiltere ve Avrupa’da domine etti. Ardından 2003 yılında Amerika şubesini açan şirket, bugün Dünyanın en büyük hosting şirketlerinden biridir. 9 milyondan fazla müşterisi bulunan 1&1, her türlü ihtiyaca cevap verebilecek olan hosting paketleriyle karşımıza çıkıyor. Shared, VPS Sanal Sunucu ya da Dedicated Sunucu.

1and1 hosting paketlerinde değişik bir uygulamaya gitmiş. Linux Hosting paketleri ve Windows Hosting paketlerinin fiyatını aynı tutmuş. Bu daha önce herhangi bir hosting firmasından görmediğimiz bir özellik. Bu anlamda Ucuz Windows hosting arayanlar için de bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor 1&1. Ayrıca seçtiğiniz pakete göre 5 taneye kadar bedava alan adı alabiliyorsunuz.

1&1 ucuz windows hosting paketi 120 GB disk alanı ve 1200 GB aylık trafik sağlıyor. Sınırsız olmasa bile neredeyse bu rakamlar sınırsızla eş değer. Bu konuda bir endişeniz olmasına gerek yok. Bütün Windows paketleri ASP desteklese bile, sadece MS Business ve Developer paketlerinin ASP .NET 2.0 desteklediğini de belirtmeden geçmeyelim. Ucuz ASP Hosting arayan arkadaşları da bu konuda uyaralım. Bütün 1&1 hosting planları MS Accss database desteklemekte. İster Linux hosting ister Windows Hosting aradığınız ne varsa 1&1 size uygun olabilir.

Puanlama
 • Fiyat
 • Müşteri Destek
 • Uptime Oranı
 • Özellikler
 • Genel Puan

Fiyat

1&1 Hosting fiyatları diğer hosting şirketleriyle karşılaştırdığımızda tartışılabilir bir fiyat liderliği olduğunu görüyoruz. Tabii ki en ucuz demek doğru olmaz ama windows ile linux hosting servisini aynı fiyata veriyor olmaları da büyük bir avantaj. Bununla birlikte 1&1 müşterileri seçtikleri hosting paketine göre toplam fiyatı 900$'a kadar çıkan yazılımları hosting paketlerinde kullanabiliyorlar. Bu yazılımların içinde foto galeriler, alışveriş sepetleri, profesyonel web sitesi yapmanıza yaran araçlar bulunmakta. Unutmadan 90 gün para iade garantisi de bizde göz önüne alınması gereken bir husus. Zaten 90 gün boyunca memnun kalmışsanız muhtemelen bir daha bir problem yaşamazsınız.

Performans

1&1 pek çok Yabancı hosting firmasından sunucularını dünyanın farklı ülkelerine yerleştirerek ayrılmış durumda. Operasyona Avrupa'da başlamış olmanın verdiği avantajla, isterseniz Avrupa, isterseniz Amerika sunucularında sitelerinizi host ettirebilirsiniz. Bu da yayın yaptığınız kitleye göre bir performans yükselişi sağlayacaktır. Yaptığımız standart testler bize 1&1'ın performansıyla ilgili bir problem olmadığını gösteriyor. Türkiye'den yapılan upload'larda hızda yer yer stabilitenin kaybolduğunu gördük. Eposta testlerimizde ise herhangi bir problem yaşamadık.

Güvenilirlik

Dünyanın 5 ayrı yerinde 65.000 sunucu üzerinde 9 milyon'dan fazla müşteri ve 10 milyondan fazla kayıtlı alan adı. Aslında daha fazla söylenecek birşey yok ama hadi yine de biraz bahsedelim. 1and1 hosting, bu büyüklükte bir operasyonu yönetmek için içlerinde Google, Plesk, Symantec and HP/Compaq gibi şirketlerin bulunduğu devlerle çalışıyor. Sadece yazılım departmanında 250'den fazla kişi çalışan şirkette sunucu ve yazılımların son teknoloji olmasına özen gösteriliyor. Sunucular sürekli yenilleniyor ya da parça parça yenileniyor.

Kontrol Panel

1and1 Hosting müşterilerine standart kontrol panel sunmak yerine kendi hazırladıkları kontrol panelini sunuyor. Oldukça basit ve kullanışlı bir arayüze sahip olan bu 1&1 kontrol panelinden epostalarınızdan, websitenizdeki her türlü ayrıntıya kadar kolayca yönetimini sağlayabiliyorsunuz. Kontrol panellerinin iyi olduğunu düşünmekle birlikte, daha önce sürekli cPanel ya da Plesk kullandıysanız, alışmak için biraz zaman geçmesi gerekebilir.

Müşteri Destek

Müşteri destek birimi 7 gün 24 saat hizmet veren şirket ister email ister telefonla sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulmaya çalışıyor. Her müşteri destek elemanı işe başlamadan önce ciddi bir eğitime tabi tutulması 1&1 müşterileri için iyi bir avantaj. Müşteri destek ekibinde yapıtğımız testlerde telefona cevap verme sürelerinin bazen 5 dakika üzerine çıktığını gördük.

Müşteri Memnuniyeti

bir çok hosting paketi seçeneği, Linux hosting fiyatına Windows hosting satmaları, seçtiğiniz pakete göre 5 bedava alan adı ve 90 günlük koşulsuz para iade garantisiye müşteri memnuniyetinde bizden tam puan alıyor 1and1

1&1 Müşteri Yorumları

Yorum Yazmak Istiyorum

Bilgileriniz

 • Evet     Hayır

Yorumunuz

17+
3-

Mikail Arslan Tarafından Yazıldı

2012-07-16 15:33:39

Yorum: Uzun yıllardır çalıştığım bir firma ve performans olarak çok üst düzeydeler. İstediklerimi sağlıyorlar ancak tek sorun var ara sıra e-posta yönlendirmelerinde hatalarla karşılaşabiliyorsunuz. Ona da devede kulak diyebiliriz. Tavsiye ederim herkese.

Deniz Yağlı Tarafından Yazıldı

2012-07-14 12:43:41

Yorum: İşini seven ve muşterisine özen gösteren bir firma. Destek ekibi olarak çok yol almışlar. Alışıla gelmemiş bir şekilde hızlılar bana göre. Yaklaşık 5 aydır çalışıyorum bu firma ile ve her gün beni şaşırtacak bir özellik karşıma çıkıyor. Teşekkür ediyorum kendilerine.

Onurlu Gök Tarafından Yazıldı

2012-07-13 09:27:10

Yorum: 1 ay kadar önce blogumu buraya taşıdım. Taşırken bazı aksaklıklar yaşadım ama müşteri destekleri o kadar iyi ki hemen çözüm ürettiler ve sorunu ortadan kaldırdık. Şuan için memnunum, istediğimi alabiliyorum. Tavsiye ederim.

Mustafa Kaçar Tarafından Yazıldı

2012-07-05 10:45:00

Yorum: 1&1' i bir yıldan fazladır kullanıyorum ve şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. Destekleri çok iyi, hemen geri dönüş alıyorsunuz. İşi bilmeyen biri iseniz muhakkak size yardımcı oluyorlar. Panel olarakta çok pratik bir panele sahipler.

Onurlu Gök Tarafından Yazıldı

2012-07-04 09:31:17

Yorum: Dünya genelinde bir çok ülkeye hizmet veren ve bir çok müşterisi olan bir firma 1&1 hosting. Kaliteli ve işini iyi yapan bir ekibe sahipler. Bu yüzden bu kadar popülerler diye düşünüyorum. Ben 1 yıldan fazladır çalışıyorum kendileri ile. Şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadık desem abartmış olmam herhalde.

Talip Arvas Tarafından Yazıldı

2012-07-02 11:13:09

Yorum: Bildiğim kadarıyla 10 milyona yakın müşterileri var ki bu tesadüf olamaz. İşini gerçekten iyi yapan bir firma. Bir de google reklam kuponu vermesi adeta cezbediyor. Fiyat olarakta bütçemizi sarsmayacak uygun fiyatlarda. Güvenle çalışıyorum.

Kazım Aksay Tarafından Yazıldı

2012-06-29 00:45:33

Yorum: Diğer firmalara ek olarak sunduğu 100$'lık kupon çok cezbedici. Para iadesi olsun, müşteri desteği olsun hepsine önem veriyorlar. Kimseyi mağdur etmemek için elinden geleni yapıyor bu firma. Ben kullanıyorum ve şuana kadar hiçbir problem yaşamadım.

Aybars Çolak Tarafından Yazıldı

2012-06-28 13:56:54

Yorum: Bir ara çalıştım bu firma ile. Özellik olarak istediğimi alamadım ve devam etmek istemedim. 30 gün geçmeden para iademi yaptılar sağolsunlar. Küçük işletmeleriniz için ideal bir firma ancak büyük sitelere pek fayda sağlayamıyorlar. Ama yine de tavsiye edilir çünkü sözünün eri bir firma.

Kadir Sarıl Tarafından Yazıldı

2012-06-27 18:49:16

Yorum: Aslında tavsiye edip etmemekte kararsız kaldım. Çünkü bir blogumu bu firmaya taşıdım ve epey bir sorun yaşadım. Ondan önceki sitemde hiçbir sorun yoktu çünkü direk buradan çalışmaya başlamıştık. Site taşırken aksaklıklar yaşandığı için tavsiye etmiyorum pek.

Fatih Turan Tarafından Yazıldı

2012-06-26 11:38:53

Yorum: Verdiği promosyonlar ve kampanyalar ile çok yaratıcı bir firma. Özellik olarak diğer hosting firmaları ile aynı düzeyde diyebilirim. Artı olarak e-mail özellikleri çoğu firmadan kat kat üstün bana göre.

Süleyman Atlı Tarafından Yazıldı

2012-06-25 20:00:03

Yorum: Sistem olarak adlarını duyurmuş bir firma, 100$'lı adsense çeki de tamamen göz boyama diye düşünüyorum. Lakin bir kaç önce çalışmaya başladım. Bir kaç sorun yaşadım destek ekibini aradım ama çok ilgisi kaldılar. O yüzden pek tavsiye etmiyorum.

Nihat Yıldrımlar Tarafından Yazıldı

2012-06-24 17:13:23

Yorum: +1000 GB transfer limiti veriyorlardı benim zamanımda ki şimdi de bunun altına düşmedikleri görülüyor. Fiyat olarak çok makul seviyedeler. Tek sıkıntı problemlere karşı destek ekibinden hemen dönüt alınamaması diyebilirim.

Ecevit Tarafından Yazıldı

2012-06-23 10:42:46

Yorum: 1&1 firması ile çalıştıüım günden beri sitemde tüm host problemleri son buldu. Bunun yanı sıra veridkleri google reklam çekleri sayesinde sitem birkaç günde en üst seviyeye çıktı.

Sinan Tarafından Yazıldı

2012-06-15 13:30:07

Yorum: 1&1 hosting fiyatları gerçekten çok uygun. Aynı zamanda 9 milyon müşterileri kendileri için harika bir referans.

Bakır Tarafından Yazıldı

2012-06-13 12:14:30

Yorum: Blogum için küçük çaplı ucuz bir hosting arıyordum. Çok fazla bir şey beklemediğimden en uygun fiyatta olan İpage'yi seçtim. İyi ki seçmişim beklediğimden çok daha üstün bir hizmet aldım.

Uygur Tarafından Yazıldı

2012-06-08 19:05:24

Yorum: 15 Gündür kullandığım bir hosting firması. Daha önce çok fazla hosting firması değiştirdim ancak bu sefer kalıcıyım. Özellikleri ve destekleri çok iyi. Fiyatlarıda oldukça iyi ve bütçemize uygun.

Cihan Tarafından Yazıldı

2012-06-06 21:31:23

Yorum: Hosting performansı ve site içi hızı süper. Fiyatı diğer hosting firmalarına göre çok daha uygun. Aynı zamanda işlerine verdikler önem ve destek ekipler çok iyi.

Turhan Tarafından Yazıldı

2012-06-04 19:56:17

Yorum: 1'e 1 fırsatları çok hoşuma gidiyor. Uptime oranları, site dönüşleri, email özellikleri tek kelimeyle harika...

Faruk Tarafından Yazıldı

2012-06-02 11:26:00

Yorum: Tüm işlemlerini 1'e 1 şekilde çözüme ulaştıran anlayışı bir firma. Çok cazip fırsatları oluyor. Çok beğeniyorum.

Sabri Tarafından Yazıldı

2012-05-31 14:15:38

Yorum: Sitemin 2 haftalığına bu hosting firmasına geçirmiştim ve çok umutluydum. Ancak kendisinden bekleneni tam olarak veremiyorlar. Müşteri hizmetleri çok kısıtlı ve hostinlerinde de belirli aralıklarla sorunlar çıkıp duruyor.

1&1 Hosting Plan

 • HOSTING PLAN ADI

 • TÜRÜ

 • AYLIK FİYAT

 • DISK ALANI

 • TRAFİK

1&1 İndirim Kodları

1&1 Şirket Bilgileri

1&1 Video ve resimler

Image Gallery

[Gallery not found]

Video Gallery

[Gallery not found]

Copyright © 2010-2012 Eniyi10Hosting.com Tüm Hakkı Saklıdır.