Neden Seçmeli:

 • Cpanel Kontrol Paneli
 • Ücretsiz Alan Adı
 • 30 Gün Para İade Garantisi
 • Reseller'lar için Ücretsiz Araçlar
 • Sınırsız Hesap Ekleme

 

Bluehost Reseller Hosting Paketi
Eniyi10hosting.com ziyaretçilerine özel
14.95$
Aylık başlayan fiyatlarla

Özellikler

 • Transfer (GB):
  Sınırsız
 • Eposta:
  Sınırsız
 • Diskalanı (GB):
  Sınırsız
 • Alan Adı:
  Sınırsız
 • Birden Fazla Site:
  Sınırsız

 

BlueHost Reseller Editör Tanıtımı

BlueHost dünyanın en büyük hosting firmalarındandır. Hem güvenilir hem de performans odaklı sunucu hizmeti sağlamaktadır. BlueHost reseller planları müşterilere kendi online işletmelerini çok düşük fiyatlarla teknik destek, ekipman, donanım, yazılım kurulumu gibi kaygılar olmadan yürütebilmelerini sağlar. Müşterilerinize reseller web hosting hizmeti sayesinde, güvenilir BlueHost teknolojisi ile hosting hizmeti sağlayabilirsiniz.

BlueHost reseller web hosting hizmeti üç farklı plan ile temsil ediliyor. Farklı bütçe ve ihtiyaçlara göre planlar hazırlanmış. Güzel olan, en küçük plan gibi görünen Sky Blue planının iyi özelliklere sahip olması ve başlangıç için çok uygun bir hizmet olması. 100 GB disk alanı, 15 Mbps transfer hızı, sınırsız hesap ekleme, ücretsiz alan adı ve çok daha fazlası sadece aylık $19,95. Aynı şekilde fiyat bölümünde detaylı olarak bahsettiğimiz diğer planlar da çok uygun. Bu planlar arasında temel olarak disk alanı ve veri transfer hızı değişkenlik gösteriyor. Diğer plan olan Electric Blue fiyatı aylık $49,95, True Blue hizmet fiyatı aylık $99,95 olarak uygun görülmüş. Sunuculan özellikler incelendiğinde fiyatların uygun olduğu görülebilir.

BlueHost reseller web hosting ile birlikte sınırsız olarak birçok özellik sağlanıyor. Bunlar arasında sınırsız alan adı barındırma, alt alan barındırma, cPanel, MySQL veritabanları, FTP hesapları, Email hesapları gibi özellikler gösterilebilinir. Ortak özellik olarak özel isim sunucusu, ücretsiz faturalandırma, fiyat çıkarma yazılımı, spam koruması, web site kurma yazılımı, SimpleScripts ve çoklu dil desteği bulunuyor. Esnek admin paneli, mükemmel müşteri kontrol paneli, sistem kaynakları kontrolü, sınırlandırılabilmesi, çok özellikli Email hizmeti hem sizin hem de müşterilerinizin hesaplarını rahat ve güzel bir şekilde yönetebilmelerini sağlıyor. Bu özellikler, bu kalite 24/7 teknik destek, ücretsiz telefon desteği, canlı chat destek ve online video dersleri ile birlikte sizin hosting işletmenizi rahat bir şekilde yürütebilmenizi, geliştirebilmenizi sağlıyor. BlueHost güvenilirliği, gücü ve desteği ile markanızı yönetebilirsiniz.

Puanlama
 • Fiyat
 • Müşteri Destek
 • Uptime Oranı
 • Özellikler
 • Genel Puan

Fiyat

Bluehost reseller web hosting üç farklı reseller hosting planı sunuyor. Bunlar Sky Blue plan, Electric Blue Plan ve True Blue plan olarak adlandırılmış. Sky Blue planında kullanıcılar aylık $19,95 gibi bir fiyata 100 GB disk alanı ve 15 Mbps bandwidth hizmetine sahip olabiliyorlar. Electric Blue planında kullanıcılar 250 GB disk alanı ve 25 Mbps bandwidth hizmetine aylık $49,95’e erişim sağlayabiliyorlar. Son olarak aylık $99,95’e sağlanan en büyük BlueHost reseller hizmeti olan True Blue planında 500 GB disk alanı ve 35 Mbps bandwidth sunuluyor. Bütün bu servisler yüksek performanslı AMD quad core sunucularda barındırılıyor.

Performans

AMD quad core sunucularda sağlanan reseller hosting hizmeti, bayi hosting servisi uygun fiyatlarla yüksek performans sunuyor. Kaynaklarınızı özel olarak, plan bazlı yönetebildiğinizden reseller bayi hosting hizmetinizi müşterilerinize eşit olarak dağıtabilirsiniz. Aşırı sistem kaynağı tüketen web sitelerin, müşterilerinizin sizin hizmetinizi etkilemesine, diğer müşterileri etkilemesine izin vermezsiniz. Bu sayede sürekli yüksek performansı garanti edebilirsiniz. Açık kalma süreleri, hizmet özellikleri, sunucuların donanım özellikleri, bulundurulan sınırsız özellikler daha önce bahsettiğimiz gibi BlueHost reseller hosting hizmetinin uzun süreli yüksek performans sunmasını sağlıyor.

Güvenilirlik

BlueHost hosting güvenilirliği söz konusu olduğunda endüstri standartlarında hizmet sunuyor. %99,9 açık kalma garantisi veriyor. Sadece bununla kalmıyor, BlueHost reseller hizmeti satın aldığınızda kendi isim sunucunuza sahip olma, spamden korunma, çoklu dil desteği, sınırsız alan adı barındırma, sınırsız cPanel, sınırsız FTP hesabı, sınırsız email hesabı ve sınırsız MySQL veritabanı gibi özellikler de beraberinde geliyor. Bu sayede, bu hizmetler, bu garantiler ile birlikte, köklü ve büyük bir hosting firması olan BlueHost yüksek güvenilirliğe sahip oluyor.

Kontrol Panel

Hesap kontrolü ve yönetimi için BlueHost, WHM, cPanel, fiyat bilgisi, teknik destek gibi yönetim alanlarına erişebileceğiniz esnek admin paneli sağlıyor. Bu bahsettiklerimize ilave olarak müşterilerinize, reseller, bayi hizmeti verdiğiniz kullanıcılarınıza detaylı olarak fatura ve fiyatlandırma yapabileceğiniz ClientExec uygulaması da bulunduruluyor. Aynı zamanda BlueHost sistemine entegre edilmiş, müşteri hesapları için CPU, bandwidth gibi kaynak kullanımını sınırlandırabileceğiniz yönetim sistemini kullanabileceksiniz. Bu sayede müşterileriniz arasında sistem kaynaklarını eşit olarak dağıtabilecek, müşterilerinizin siteleri açık kalacak ve firmanızın itibarını koruyabileceksiniz.

Müşteri Destek

BlueHost Birleşik Devletler tabanlı teknik desteği tüm reseller hesap sahiplerine sağlıyor. Bu hizmetten günün 24 saati, haftanın 7 günü faydalanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden canlı destek alabilirsiniz. Bu sayede soru ve sorunlarınıza çok kısa sürede cevap alabilir, çözüm bulabilirsiniz. Sistem kullanımını anlatan videolar, forumlar, online dokümanlar da müşterilerinizin ve sizin bu hizmetten en yüksek verim alabilmenizi sağlayacak şekilde hazırlanmış.

Müşteri Memnuniyeti

BlueHost müşterilerine çok uygun fiyatlarla çok çeşitli hizmetler sunuyor. Eklenen özellikler ile reseller hesaplarınızı çok detaylı ve rahat bir şekilde yönetebilirsiniz. Bu konuda uzman olmasanız bile çok büyük bir firma ile çalışarak, onun hizmetlerini pazarlayabilir, kendiniz servis sağlayıcıymışsınız gibi davranabilirsiniz. Sınırsız özellikler, uygun fiyatlar, yönetim panelleri, canlı destek, müşteri hizmetleri kalitesi düşünüldüğünde BlueHost reseller hosting hizmetinin yüksek müşteri memnuniyeti sağlaması gayet doğal. Siz tüm zamanınızı müşterilerinizi bu kaliteli hizmetler sayesinde memnun etmeye harcayabilirsiniz.

BlueHost Reseller Müşteri Yorumları

Yorum Yazmak Istiyorum

Bilgileriniz

 • Evet     Hayır

Yorumunuz

0+
0-
Bu şirket hakkında müşteri yorumu henüz yazılmamış. İlk yazan siz olmak ister misiniz?

BlueHost Reseller Hosting Plan

 • HOSTING PLAN ADI

 • TÜRÜ

 • AYLIK FİYAT

 • DISK ALANI

 • TRAFİK

Sky Blue

Reseller

14.95$

100 GB

15 Mbps / ay

Electric Blue

Reseller

49.95$

250 GB

25 Mbps / ay

True Blue

Reseller

99.95$

500 GB

35 Mbps / ay

BlueHost Reseller İndirim Kodları

BlueHost Reseller Şirket Bilgileri

BlueHost Reseller Video ve resimler

Image GalleryVideo Gallery

[Gallery not found]

Copyright © 2010-2012 Eniyi10Hosting.com Tüm Hakkı Saklıdır.