Neden Seçmeli:

 • Sınırsız Disk Alanı
 • Sınırsız Trafik
 • Sınırsız Site Barındırma
 • Sınırsız Eposta Hesabı
 • $75 Google Adwords Kredisi


20$ Üzerinde İndirim
Eniyi10hosting.com ziyaretçilerine özel
6.95$
Aylık

Özellikler

 • Aylık Transfer (GB):
  Sınırsız
 • Eposta Kutusu:
  Sınırsız
 • Diskalanı (GB):
  Sınırsız
 • Eposta Hesabı:
  Sınırsız
 • Birden Fazla Site:
  Sınırsız

 

BlueHost Editör Tanıtımı

1996′dan beri hosting piyasasında olan bir şirket BlueHost. Dönüp geriye baktığımızda, gerçekten çok uzun zamandır bu işin içindeler. Bugün bildiğimiz ve tanıdığımız en eski hosting firmalarından bir tanesi. O günlerde kurulmuş pek çok hosting şirketi bugün yokolmuş olsa da, BlueHost o günden bu güne emin adımlarla ve adını sektörde her geçen gün daha da sağlamlaştırarak ilerliyor. Uzun yılların tecrübesi, profesyonel yaklaşım ve sunduğu istikrarlı hosting paketleriyle günümüzün en popüler hosting firmalarından biri olmayı başardılar. Özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler ve kişisel websitesi ihtiyacı olan kişilere yönelik bir yaklaşım sergiyeleyen şirket, son yıllarda blog hosting arayanların da uğradığı adreslerin başında geliyor.

BlueHost sürekli olarak bağımsız inceleme sitelerinden yorum ve eleştirileri olarak yüksek puan almayı başarabilen bir web hosting. Bunun en büyük sebeplerinden biri de çok bir müşteri destek ekibinin olması. 7 gün 24 saat olmak üzere yılın her günü müşterilerine telefon, eposta ya da canlı destek aracılığı ile destek veren şirket, geçtiğimiz yıllarda bu başarısını ödülle taçlandırmıştı.

Ayrıca problemlerinizi bildirebileceğiniz bir de ticket sistemi bulunmakta. BlueHost, hosting hizmetini tek bir paket altında toplamış ve bu pakete de Professional Web Hosting adını vermiş. Sınırsız domain, sınırsız trafik ve sınırsız disk alanı sunan bu paket aynı zamanda sınırsız eposta arayan site sahiplerine de hitap ediyor.

İsterseniz sıfırdan alan adı satın alabilir ve sitenizi kurabilir, isterseniz de sitenizi başka bir hosting şirketinden transfer edebilirsiniz. Her iki süreç de BlueHost müşteri destek ekibinin profesyonel yaklaşımı sayesinde kolayca tamamlanıyor. İstikrarlı, basit ve kafa kurcalamayan bir hosting arayan herkesin BlueHost’a bir göz atmasında yarar görüyoruz.

Puanlama
 • Fiyat
 • Müşteri Destek
 • Uptime Oranı
 • Özellikler
 • Genel Puan

Fiyat

BlueHost size ödediğiniz ücretin tam karşılığını veren bir şirket. Tek bir plan altında sınırsız disk alanı, sınırsız trafik ve sınırsız site barındırma hizmeti veriyorlar. Bunun yanında iyi bir destek ekibi ve sınırsız eposta hesabı da eklenince ödediğiniz paranın karşılığı tam anlamıyla veriliyor. Satın aldığınız hosting paketinin yanında ücretsiz alan adı hediye eden şirketin fiyatı bütün bu hizmetlere göre oldukça uygun.

Performans

BlueHost özellikle küçük ve orta işletmeler, blog hosting ya da kişisel websitesi barındırma gibi hizmetlerde yoğunlaşmış ve bu konuda çok başarılı. Bu da hosting paketlerinin performansına yansıyor. Yaptığımız download ve upload testlerinde oldukça stabil ve iyi bir hız yakaladık. Performans konusunda da BlueHost sınıfı geçiyor.

Güvenilirlik

Yine BlueHost bu kategoride de bizden yüksek puan alıyor. Güvenilirlik konusunda haklarında çok az kötü şey duyabileceğiniz bir şirket BlueHost. Eğitimli elemlar tarafından günün 24 saati kontrol altında tutup gözlemledikleri bir datacenter'ı olan BlueHost, 2Gbit/Saniye'den daha hızlı bir omurgaya sahip. Sektör için standart olan uptime süresini de garanti eden şirketin oldukça güvenilir olduğunu düşünüyoruz.

Kontrol Panel

Uzun yılların tecrübesiyle BlueHost, kontrol panel olarak Cpanel'i seçmiş ve kendi sundukları da ekstraları bu panele yükleyerek herkesçe bilinen ve kullanımı kolay bir kontrol paneli yaratmışlar. Sitenizle ilgili yapmak istediğiniz, değiştirmek istediğiniz herşeyi Cpanel Üzerinden kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz.

Müşteri Destek

Destek ekibi konusunda hosting sektöründe saygın bir yeri olan BlueHost, müşterilerine 7 gün 24 saat telefon ve eposta yoluyla hizmet veriyor. Herhangi bir sorununuz olduğunu destek ekibini arayıp o an sorununuza çözüm bulabilir ya da eposta atarak yine kısa sürede destek ekibinden cevap alabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri destek ekibi ve stabil hosting servisiyle göz dolduran BlueHost, kullanıcılarından da genelde olumlu yorumlar alıyor.

BlueHost Müşteri Yorumları

Yorum Yazmak Istiyorum

Bilgileriniz

 • Evet     Hayır

Yorumunuz

13+
4-

Celal Tarafından Yazıldı

2013-02-10 13:39:52

Yorum: Bluehost iyi bir firmadir. guvenlidir,. hizmet iyidir. benim yashadigim tek sorn sitenin yavash calishmasi. hosting pekde hizli degil

Hamza Çataloğlu Tarafından Yazıldı

2012-07-16 15:44:07

Yorum: Hani 6 ay nasıl dayandım bu firmaya gerçekten bilmiyorum. Resmen milleti soyuyorlar. Verdiği reklam kredisine sakın aldanmayın onun katbe katını sizden geri çıkartıyorlar. Tavsiye etmem uzak durun derim!

Mustafa Kabak Tarafından Yazıldı

2012-07-11 15:51:23

Yorum: Bu fiyata çok daha iyi hizmet veren siteler var. Birde alan adı işlemleri için kendimiz ücret ödüyoruz. Ancak verdiği adwors kredisi ile bu açıklarını kapatmaya çalışmışlar ki bence çok başarılı oldukları söylenemez. Piyasada çok daha iyi hizmeti çok daha uygun fiyatlara alacağınız firmalar mevcut.

Ramazan Arslan Tarafından Yazıldı

2012-07-06 18:00:35

Yorum: Tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınız bir firma. Piyasadaki bir çok firmanın kat kat üstünde hizmet veriyorlar. Arkadaş tavsiyesi ile çalışmaya başladım ve şuana kadar bir problem yaşamadım. Destek olarak çok iyiler, gerçekten.

Murat Kömürcü Tarafından Yazıldı

2012-07-05 10:50:10

Yorum: Bir çok firma değiştirdim ve hepsinde yaşadığım genel sorun e-maillerin yanlış yönlendirilmesiydi. Ancak bu firmada öyle bir sorun yok. İşlerini iyi yapıyorlar. Sadece e-mail yönlendirmelerini denemek için geçtim ama hala çalışıyoruz

İsmail Aksoy Tarafından Yazıldı

2012-07-03 17:48:34

Yorum: İşin ehli bir firma demek haksızlık olur çünkü BlueHost'un sağladığı bir çok özelliği diğer firmalarda sağlıyor ve daha uygun fiyatta bunu yapıyorlar. Bence bu firma ismini duyurduğu için tercih ediliyor başka bir şey değil.

Emre Ekiciler Tarafından Yazıldı

2012-07-02 10:58:07

Yorum: Fiyat olarak biraz yüksek olsa da paranızın karşılığını kesinlikle veriyor. Sınırsız birçok özelliğinin yanında bir de Adwors kredisi sağlamaları gerçekten çok iyi bir firma olduğunun kanıtı bence. Sorun yaşanmayacak bir firma.

Harun Tarafından Yazıldı

2012-06-24 18:35:42

Yorum: Blueshostu denedikten sonra başka bir hosting firmasıyla daha çalışamayacağımı anladım. Çünkü onlar en iyisi ve en tecrübelisi...

Ramazan Sarı Tarafından Yazıldı

2012-06-23 20:36:24

Yorum: BlueHost küçük web işletmeleri için en ideal firma. Ancak geniş çaplı bir web siteye sahipseniz pek tavsiye etmem. Fiyat olarak diğerlerine göre biraz pahalı ancak hediye ettiği 75$'lık Adwors çeki bu bağlamda biraz cezbedici.

İskender Tarafından Yazıldı

2012-06-15 13:31:37

Yorum: Bluehost adını bence tüm dünyayı duyurmayı başarmış kaliteli bir firma. Şu anda sistemleri diğer hosting firmalarından kat ve kat iyi.

Kazım Tarafından Yazıldı

2012-06-11 14:09:27

Yorum: Bluehost firmasının makinaları ve verdiği hizmeti bence tüm firmalar veriyor. Ancak kendileri bir isim yaptı diye diğer firmalardan 2 kat daha fazla para istiyor. Bence doymuş ve işini önemsemeyen bir firma.

Akif Tarafından Yazıldı

2012-06-09 20:22:15

Yorum: Profesyonel Web Hosting hizmetleri ve çok uygun fiyat listesi ilk günden beğenimi kazanan bir firma. Destek bölümü çok gelişmiş ve sadece 20 dakikada cevap alabiliyorum.

Aytürk Tarafından Yazıldı

2012-06-08 19:07:21

Yorum: En başından beri şeklini ve hizmet anlayışını değiştirmeyen, istikrarlı bir hosting firması. İşini doğru yaptığı sürece ve istikrarını kaybetmediği sürece en iyisi olabilir.

Sezai Tarafından Yazıldı

2012-06-05 18:31:44

Yorum: 3 Yıl önce deli gibi hosting firması değiştiriyordum ama zararlı çıkan hep ben ve sitem oluyordu. Bluehostu seçtikten sonra adeta bağımlısı oldum. İşini böyle iyi yapan ve hosting özellikleri böylesine kaliteli olan başka bir firma yok!

Cengiz Tarafından Yazıldı

2012-06-04 19:57:45

Yorum: İsmini 2 yıl önce duyduğumda pek güvenmesem de küçük sitemle burayı seçerek işe başlamıştık. İlerleyen süreçlerde harika bir sistemi olduğunu anladım ve tüm sitelerimin hosting ihtiyaçlarını bura ile karşıladım.

Furkan Tarafından Yazıldı

2012-06-01 14:40:56

Yorum: Bluehost firması ile tanışmadan önce sürekli hosting firması değiştiriyor ve hep dolandırılıyordum. Bluehost ile tanıştıktan sonra sitem çok daha iyi çalışmaya başladı ve daha hızlı yükseldi.

Tarkan Tarafından Yazıldı

2012-05-31 14:17:23

Yorum: Abonesi olduğum ve kesinlikle vazgeçmeyeceğim bir firma kendisi. 2008 den beri sitemin ihtiyaçlarını blue host ile giderdim ve çok küçük problemler dışın tek kelimeyle harika hizmetler aldım. Site içi hızları ve tecrübeleri olağanüstü...

BlueHost Hosting Plan

 • HOSTING PLAN ADI

 • TÜRÜ

 • AYLIK FİYAT

 • DISK ALANI

 • TRAFİK

Shared

Linux/Unix

6.95$

Sınırsız

Sınırsız

BlueHost İndirim Kodları

 • Plan Adı

 • Fiyat/Aylık

 • İndirim Oranı

 • İndirim Kodu

1

17/05/2012

6.95$
9.95$

%25

BlueHost Şirket Bilgileri

BlueHost Video ve resimler

Image Gallery

[Gallery not found]

Video Gallery

[Gallery not found]

Copyright © 2010-2012 Eniyi10Hosting.com Tüm Hakkı Saklıdır.