Neden Seçmeli:

 • 40$ Üzerinde İndirim
 • Bedava Alan Adı
 • Bedava Reklam Kredileri
 • Kullanışlı Kontrol Paneli
 • Sınırsız Trafik ve Disk alanı


YILLIK 99$ YERİNE
Eniyi10hosting.com ziyaretçilerine özel
56$
Yıllık

Özellikler

 • Aylık Transfer (GB):
  Sınırsız
 • Eposta Kutusu:
  Sınırsız
 • Diskalanı (GB):
  Sınırsız
 • Eposta Hesabı:
  Sınırsız
 • Birden Fazla Site:
  Sınırsız

 

FatCow Editör Tanıtımı

1998 yılında New Mexico’da sektöre giren FatCow hosting, 10 yılın üzerinde tecrübeye sahip bir hosting firması. Bu süre içerisinde de müşterileriyle iyi ilişkiler içinde oldular.

FatCow, müşterisine geleneksel biçimde yaklaşıyor ve hosting şirketinin her zaman ilk önceliği müşteri. FatCow’da kendini kişisel blog sitelere ve küçük şirketlere adamış hosting firmalarından biri. Teknolojik terimler ya da karışık fiyat seçenekleri sunmayan FatCow, müşterilerini tek bir hosting planı altında topluyor. Bu anlamda baktığımızda iPage’le oldukça yakınlık gösteriyorlar. Aslında websitelerine de bakarsanız orada da bir benzerlikle karşılaşabilirsiniz. Sebebi, iki hosting firmasının da aslında aynı şirket tarafından yönetilmesi!

FatCow’un ofisi ve datacenter’larındaki enerji ihtiyacı %100 rüzgar enerjisiyle sağlanıyor. Bu anlamda da FatCow doğa dostu hosting olarak öne çıkıyor. Özellikle son yıllarda Amerika’da yeşil enerji ile işletilen şirketlere talep artıyor. Bu yüzden de özellikle hosting şirketleri bu konuda ciddi bir yatırım içerisindeler.

Puanlama
 • Fiyat
 • Müşteri Destek
 • Uptime Oranı
 • Özellikler
 • Genel Puan

Fiyat

FatCow fiyat konusunda diğer hosting şirketlerine yakın bir fiyat sunuyor. Bedava alan adı, sınırsız trafik ve disk alanının yanında Facebook, Google ve Yahoo'da toplamda 150$ değerinde bedava reklam hediye ediyor. Fatcow fiyatıyla geçer not alıyor.

Performans

Fatcow 24 saat sunucularını gözetleyerek olası bir probleme karşı en hızlı şekilde müdahale ediyor. %99.99 uptime garantisi veren ucuz hosting şirketlerinden biri olmanın dışında, yaptığımız testlerde iyi bir response time sonucu aldığımızı söyleyebilirim.

Güvenilirlik

FatCow müşterilerine multi-gigabit bağlantı sunuyor. Bununla birlikte günlük alınan yedeklemelerle sitelerdeki herhangi bir data kaybı yaşanması engelleniyor. Bu yedekleme sistemi kurulan teknoloji sayesinde asla enerjisi kesilmiyor ve yedekleme sistemi aynı zamanda bir jeneratörle de destekleniyor. Fatcow datacenter'ları Boston şehrinde iki aynı noktada bulunmakta. Bütün donanım ve yazılımlar 24/7 izleniyor. FatCow çift M7I router ve IDP teknolojisiyle yüklü Firewall kullanarak müşterilerinin sitelerine olan erişimi kesintisiz vermeye çalışıyor.

Kontrol Panel

Fatcow müşterileri için özel tasarlanmış bir kontrol paneli kullanıyor. Yaptığımız inceleme sonucu FatCow'un kontrol panelini oldukça beğendik. Sitenizi yaratmaktan tutun, web sitenizin yönetimi ve ziyaretçi istatislerine kadar herşeyi tek kontrol panel üzerinden yapabiliyorsunuz.

Müşteri Destek

FatCow Hosting'e 1-888'li numaralar kullanarak 24 saat ulaşmak mümkün. Ayrıca Canlı Destek seçeneği de mevcut. Klasik olarak eposta göndererek de destek almam mümkün. FatCow sorduğumuz sorulara doğru cevaplar verdi, yarattığımız sunu problemleri de kısa sürede çözdü. Bu anlamda müşteri destek ekibi testimizi geçti.

Müşteri Memnuniyeti

FatCow için her zaman müşteri memnuniyeti en önde geliyor. Ucuz hosting şirketlerinde olduğu gibi 30 gün para iade garantisi var. Herhangi bir nedenden dolayı memnun kalmadığınız takdirde, sorgusuz sualsiz paranızı iade ediyorlar.

FatCow Müşteri Yorumları

Yorum Yazmak Istiyorum

Bilgileriniz

 • Evet     Hayır

Yorumunuz

13+
3-

Mehmet Erhan Tarafından Yazıldı

2012-07-16 15:37:27

Yorum: Fatcow kendi halince bir firma bana göre. Belirli bir kitle müşterisi var onlarla çalışmaktan gayet memnunlar. Pek yenilikçi değiller ama yine de şuan ki durumları çok iyi.

Ayhan Çinici Tarafından Yazıldı

2012-07-13 09:16:54

Yorum: Yaklaşık 6 ay önce arkadaş tavsiyesi ile çalışmaya başladığım bir firma. Hani bu işlerden pek anlamam ancak çok kolay kullanıma sahip bir panelleri var. Birde bedava reklam kredisi verdiler. Alan adı regleme cabası bunların. Bu sektöre yeni girdim ancak çok memnunum. Tavsiye ederim, güvenle çalışabilirsiniz.

Servet Karalıbey Tarafından Yazıldı

2012-07-06 18:06:54

Yorum: Bir ara çalıştım FatChow firması ile ancak pek memnun kalmadım hizmetlerinde. Müşteri destekleri gayet güzel ancak özellik olarak beni pek memnun edemediler. Para iadesi istedim ve sorunsuz bir şekilde gönderdiler. Hiç bir şey sormadan. Teşekkür ederim kendilerine.

Murat Aydın Tarafından Yazıldı

2012-07-03 18:24:05

Yorum: Yıllık ücret bazında çalışan bir firma ve yıllık olarak satın alırsanız diğer firmalara göre çok fark yok. Fiyat olarak uygun ve panel olarak çok kullanışlı bir sisteme sahipler. Tavsiye ederim.

Yaver Tarafından Yazıldı

2012-06-24 18:47:19

Yorum: Fiyatları çok uygun diyer geçtiğim ve bin pişman olduğum bir firma. Destekleri ve hotları çok kötü. Kesinlikle tavsiye etmem

Balkan Tarafından Yazıldı

2012-06-23 10:30:40

Yorum: Tecrübesi ve kaliteli hostlarıyla en ideal hosting firmalarından bir tanesi. Fiyatlarıda son derece uygun.

Salih Alıcı Tarafından Yazıldı

2012-06-22 22:04:32

Yorum: Bedava alan adı ve 150$'lı reklam hediyeleri ile müşteriyi adeta cezbediyorlar. Fiyatları da diğerleri ile karşılaştıracak olursak uygun düzeyde. Canlı destek ve sunucu gözetmeleri de gerçekten dikkate değer konular. İleride tercih edebilirim.

Emin Tarafından Yazıldı

2012-06-17 20:59:50

Yorum: Fatcow ile hostingimi kendim yönetebiliyor ve hiçbir problemle karşı karşıya kalmadan ihtiyaçlarımı karşılayabiliyorum. Verdikleri bedava reklam kredileride cabası.

Adem Tarafından Yazıldı

2012-06-13 22:08:07

Yorum: 4 Yıldır fatvow hostunu kullanıyorum ve çok memnunum. Herkesede kesinlike tavsiye ederim. Çok kaliteli hizmet sistemleri var.

Bayram Tarafından Yazıldı

2012-06-11 14:14:26

Yorum: Yeni yeni kullanmaya başladığım bir firma ama şu anda benim için kendini kanıtladı. Hosting firmaları arasında en iyi olarak gösterilen tüm firmalardan çok daha iyi

Enis Tarafından Yazıldı

2012-06-08 18:56:32

Yorum: İpage fatcow ile neredeyse aynı hizmeti veren ve bana göre taklitçi olan bir hosting. Neredeyse fırsat günleri bile aynı oluyor. Orjinal değiller...

Hakkı Tarafından Yazıldı

2012-06-06 21:27:19

Yorum: 1 Aydır fatcow'u kullanıyorum. Sanki ailelerinden biriymişim gibi yaklaşıyorlar ve her problemime anında destek veriyorlar. Hostingleri tek kelimeyle harika.

Burhan Tarafından Yazıldı

2012-06-03 13:23:28

Yorum: 2 Ay boyunca denemek amacıyla kullandım ve hayran kaldım. Site içi hızı ve hosting özellikleri tek kelimeyle harika...

Erkan Tarafından Yazıldı

2012-06-01 14:31:57

Yorum: Yaklaşık 20 gündür sitemin hosting ihtiyacını fatcow ile karşılıyorum. Şu ana kadar 10 dan fazla hosting ile çalıştım ama böyle bir kalite görmedim. Tek kelimeyle harika bir sistemi sahip.

Kaan Tarafından Yazıldı

2012-05-30 19:08:24

Yorum: Fatcow sitesini uzun bir süredir kullanıyorum. İlk zamanlarda çok hoşuma gitmişti ancak son zamanlarda bir ilgisizlik ve sürekli problemlerle karşılaştım. Her ne kadar destekleri iyi olsa da sürekli hatalar çıkartması hiç hoşuma gitmiyor. Ben pek tavsiye etmem açıkçası.

erdem Tarafından Yazıldı

2012-04-16 21:22:18

Yorum: valla akmaz kokmaz firma arkadaşlar. Diğerlerinden çok farklı değil benim işimi görüyor. Arada bi iki problem çıkıyor ama destekle işimi hallediyorum.

FatCow Hosting Plan

 • HOSTING PLAN ADI

 • TÜRÜ

 • AYLIK FİYAT

 • DISK ALANI

 • TRAFİK

The Original

Linux/Unix

4.66$

Sınırsız

Sınırsız

FatCow İndirim Kodları

FatCow Şirket Bilgileri

Ülke: United States

 • Eyalet: Massachusetts
 • Kuruluş Yılı: 1998
  • Destek Numarası: 1-866-544-9343
  • Destek Email: support@fatcow-inc.com

  Adres:
  70 Blanchard Road, Burlington, MA 01803 USA

 

FatCow Video ve resimler

Image GalleryVideo Gallery

[Gallery not found]

Copyright © 2010-2012 Eniyi10Hosting.com Tüm Hakkı Saklıdır.