Neden Seçmeli:

 • Uygun Fiyatlar
 • Plesk ve Cpanel Seçeneği
 • Yüksek Performans Sunucular
 • İşletim Sistemi Seçebilme
 • 7/24 Teknik Destek

 

 
Eniyi10hosting.com ziyaretçilerine özel
23,99$
Aylık / Başlayan Fiyatlarla

Özellikler

 • Transfer:
  1000 GB
 • Ram:
  1 GB
 • Diskalanı:
  1000 GB
 • Alan Adı:
  Sınırsız
 • Subdomain:
  Sınırsız

 

Godaddy VPS Editör Tanıtımı

GoDaddy VPS hosting dünyanın çok hızlı bir şekilde büyüyen VPS şirketlerinden bir tanesidir. Gerçek bir VPS hosting tecrübesi istiyorsanız GoDaddy gerçekten iyi bir alternatif. GoDaddy VPS hosting ile kendi sunucularınızı kendiniz yönetebilirsiniz. GoDaddy VPS hosting hizmeti ile birden fazla domain barındırabilirsiniz. Aynı zamanda oyun sitesi, film sitesi gibi aşırı özellik ihtiyacı olan sitelerinizi yayınlayabilirsiniz. Dilerseniz kendi virtual hosting şirketinizin servislerini, alt yapısını GoDaddy VPS hosting hizmetinden sağlayabilirsiniz. GoDaddy VPS hosting çok farklı alternatif ve ihtiyaç için iyi bir seçenektir.

GoDaddy VPS hosting rekabetinin gerektirdiği tüm iyi özelliklere sahip. Ayrıca bunlara ilave olarak ek, nadir görülen özellikler de GoDaddy VPS ile sağlanıyor. Örneğin; bütçeniz yeterli değilse bandwidth aşma koruması ile harcamalarınızı kontrol altında tutabilirsiniz. Bütün bu özellikler, imkânlar GoDaddy’i piyasadaki en iyi, en büyük VPS hosting sağlayıcılarından bir tanesi yapıyor. Şüphesiz tecrübeleri, mükemmel alt yapıları ve ihtiyaç duyduğunuz kararlı sistemleri ile şirket her geçen gün daha iyiye gidiyor, büyüyor. Eğer güvenilir bir şirket arıyorsanız, GoDaddy VPS hizmetini seçmek doğru bir tercih olacaktır. GoDaddy VPS hosting CentOS, Fedora ve Windows İşletim sistemleri ile birlikte kullanılabilinir ve hepsinde de fiyat aynı.

GoDaddy VPS hizmeti 5 farklı plan ile birlikte sunuluyor. Her bütçeye ve ihtiyaca uygun özelleştirilmiş planlar ile GoDaddy VPS çok uygun. Economy ile 1 GB RAM, 40 GB disk alanı ve 1 TB aylık bandwidth sağlanıyor. Bu hizmetin bedeli anlaşma şartlarına göre aylık $23,99’e kadar düşebiliyor. Aynı şekilde Value planı ile 2 GB RAM, 60 GB disk alanı, 2 TB aylık bandwidth sadece $31,99’a alınabilir. Bu paketlere ilave olarak Deluxe 3 GB RAM, 90 GB disk alanı, 3 TB aylık bandwitdh $47,99, Premium 4 GB RAM, 120 GB disk alanı, 4 TB aylık bandwidth $63,99, Ultimate 8 GB RAM, 240 GB disk alanı, 8 TB bandwidth $119,99 gibi fiyatlarla alınabilinir. Bütün planlar burada belirtilen, ayırıcı özelliklerin yanında çok mükemmel, çok kaliteli ve gelişmiş özellikler de içeriyorlar.

Puanlama
 • Fiyat
 • Müşteri Destek
 • Uptime Oranı
 • Özellikler
 • Genel Puan

Fiyat

GoDaddy VPS hosting plan fiyatları gerçekten de çok uygun. Yanıltıcı sınırsızlardan, gereksiz abartılmış özelliklerden arındırılmış bir şekilde planların hazırlandığı göze çarpıyor. Yeni bir projeye başlıyorsanız Economy planı yeterli özelliklerle uygun fiyatla alabilirsiniz. Planlar arasında özellik artışı ve fiyat artışı da güzel düşünülerek hazırlanmış. Economy giriş VPS planı ile Ultimate VPS planı arasında özellikler bakımından 8 kat fark görülüyor. Lakin bu fiyatlara aynı ile iyi bir pazarlama stratejisi sonucu yansıtılmamış. 8 kat daha iyi özelliğe yalnızca 5 kat daha fazla ödeyerek $119,99’a sahip olabilmeniz sağlanmıştır.

Performans

GoDaddy VPS hosting ücretsiz hızlı kurulum, ücretsiz SSL, 3 dedicated IP ve FTP erişimi ile harika performans sunuyor. CentOS, Fedora veya Windows sunucu özelliklerinden fark ödemeksizin yararlanabilirsiniz. Bu sayede yazılım ihtiyaçlarınızı hangi sistemde daha iyi özelleştirip karşılayabiliyorsanız onu seçebilirsiniz. Çok iyi sunucular üzerinde istediğiniz yazılımı kurup yönetebilirsiniz. Sanal makineler bu özellikleri ile çok yüksek performans garanti ediyorlar. Birden fazla siteyi bir hesap üzerinde yönetebilme, 3 farklı dedicated IP sayesinde yüksek performans ve bu sayede iyi SEO uygulamaları sağlanmış oluyor.

Güvenilirlik

GoDaddy VPS hosting piyasadaki en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunan firmalardan birisi olduğu şüphesiz. Özel ve sağlam güvenlik sistemlerine ilave olarak 24/7 fiziksel güvenlik desteği ve 24/7 ağ gözlemlenmesi sağlanıyor. Bütün güvenlik sorunlarına ivedilikle cevap bulabilirsiniz. IPv6 CentOS 6.2, Fedora 14 ve Windows 2008 R2 x64 ile kararlı ve sağlam, ileri teknoloji sunucular üzerinde VPS hizmetini alabilecek olmanız da GoDaddy VPS, kendi tabirleri ile GoDaddy Virtual Dedicated Server yine kullanıcılara güven veren özelliklerden.

Kontrol Panel

Satın aldığınız GoDaddy VPS hizmetini cPanel ya da Parallels Plesk Panel Sınırsız kullanarak yönetebilirsiniz. Bu planlara aylık $10 gibi bir ek fiyatla sahip olabilirsiniz. Windows kullanıyorsanız ve bir kontrol paneli kullanmak istiyorsanız sizin için tek tercih Parallels Plek Panel Sınırsız. Bunun yanında bir diğer ayrışan özellik de Plesk’te bulunan ve cPanel’de olmayan çoklu dil desteği. Diğer tüm özellikler, doğal olarak MsSQL cPanel’de yok, ortak ve sizin tercihinize bırakılmış. Genelde uygulanan, ilk ay bu hizmeti almak ve kolay bir şekilde sunucuları yönetmek. İlerleyen aylarda bu hizmete ihtiyaç duymayacağınızdan son verebilir, hizmetin lisans bedelini ödemeyebilirsiniz.

Müşteri Destek

GoDaddy VPS hizmeti için herhangi bir sorun ya da sorununuz olduğunda 24/7 email, telefon ve web tabanlı teknik destek alabilirsiniz. Ücretsiz sağlanan destek hizmetleri arasında sunucunuzun network problemleri yüzünden erişilmez olması, donanım hatası yüzünden sunucunuzun erişilmez hale gelmesi, ilk kurulumun hatalı olması veya root kullanıcı şifresi problemleri gösterilebilinir. Bu ücretsiz destek seçeneklerine ilave olarak eğer özel bir işlem, ileri programlama ve problem çözme gerektiren hizmet ihtiyacınız olursa Assisted Service Plan hizmetinden uygun ücretle yararlanabilirsiniz. Tahmini bekleme zamanı 6 dakika olarak belirlenmiş. Ücretsiz ve ücretli destek seçenekleri ile GoDaddy VPS müşteri desteği kesinlikle profesyonel ve çok kaliteli diyebiliriz.

Müşteri Memnuniyeti

GoDaddy VPS sunucu özellikleri ihtiyacınıza göre uyarlanabilinir. Müşterilere her türlü ödeme ve teknik destek kolaylığı sağlanmış. Yüksek performanslı makinelere, istediğiniz işletim sistemi ve kontrol paneline uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bütün bunlara ilave olarak ücretsiz olarak sunulan çok farklı hizmet yine müşteri memnuniyetini arttıran özelliklerden. Bunlar arasında Ücretsiz SSL, $100 Google Adwords kuponu, $100 Bing / Yahoo kredisi, $50 Facebook reklam kredisi ve 10 Fotolia kredisi gösterilebilinir. Yüksek performans, kaliteli ve hızlı destek, gerçek promosyonlar ve özel güvenlik sistemleri ile birlikte GoDaddy VPS’i memnun bir şekilde kullanan müşteri sayısı her geçen gün katlanarak artmaktadır.

Godaddy VPS Müşteri Yorumları

Yorum Yazmak Istiyorum

Bilgileriniz

 • Evet     Hayır

Yorumunuz

0+
0-
Bu şirket hakkında müşteri yorumu henüz yazılmamış. İlk yazan siz olmak ister misiniz?

Godaddy VPS Hosting Plan

 • HOSTING PLAN ADI

 • TÜRÜ

 • AYLIK FİYAT

 • DISK ALANI

 • TRAFİK

Economy

VPS

23.99$

40 GB

1000 GB

Value

VPS

31.99$

60 GB

2000 GB

Deluxe

VPS

47.99$

90 GB

3000 GB

Premium

VPS

63.99$

120 GB

4000 GB

Ultimate

VPS

119.99$

240 GB

8000 GB

Godaddy VPS İndirim Kodları

Godaddy VPS Şirket Bilgileri

Godaddy VPS Video ve resimler

Image GalleryVideo Gallery

[Gallery not found]

Copyright © 2010-2012 Eniyi10Hosting.com Tüm Hakkı Saklıdır.