Neden Seçmeli:

 • Türkçe Destek
 • Cpanel ve Plesk
 • Virtuozzo Power Panel
 • Dell Sunucular
 • CentOs Linux
 
Eniyi10hosting.com ziyaretçilerine özel
19.95$
Aylık

Özellikler:

 • Transfer: 250GB
 • CPU: 0.57
 • Diskalanı: 10GB
 • Ram: 384MB 
 • IP: 1

 

Hostgator VPS Editör Tanıtımı

Hostgator dünyanın en fazla site barındıran en büyük 10 hosting şirketinden biridir. Sunucularında barındırdığı milyonlarca domain ile Hostgator yaklaşık olarak dünya internet trafiğinin %1’ini karşılamaktadır. Hostgator’ün Linux VPS hosting hizmeti, shared hosting ile dedicated sunucuların arasında başarılı bir köprü görevi görür. Eğer siteleriniz gelişmiş, hit ve bütçe olarak belirli bir aşamaya gelmişler ise, shared hosting sizin ihtiyaçlarınızı karşılayamıyor, yetersiz kalıyorsa VPS hosting hizmeti almanın zamanı gelmiş demektir. Satın almayı düşündüğünüz bir VPS hosting hizmeti kaliteli ise, bu sizin için dedicated sunucu kalitesine daha uygun fiyata sahip olmanız demek olacaktır. Hostgator’den hizmet almanın bir güzelliği de örneğin shared hosting ile başladığınız internet serüvenine VPS hosting ile devam etmeye karar verdiğinizde rahatlıkla değişiklik talep edebilirsiniz ve bu talebiniz kısa sürede Hostgator teknik servisi tarafından karşılanır. Kendi içinde otomatik olarak gerçekleşen bu işlemler zaman kaybını minimize eden, Hostgator VPS hosting hizmetini tercih edilebilir kılan özelliklerdendir.

Hostgator VPS hosting servisinin diğer bir olumlu yönü de 9 farklı plan arasında kolaylıkla seçim yapabilmenizdir. Planlar arası geçiş çok kolaydır. Bu yüzden düşük özellikli, bütçenize göre bir Hostgator VPS hosting planı ile hizmet almaya başlayabilir, ihtiyacınız oldukça yükseltebilirsiniz. İki yarı yönetimli, 7 adet tam yönetim sağlayan paket seçenekleri her bütçeye ve ihtiyaca uygun çözüm sunuyor. Aylık ek $10 ile cPanel hizmetini Level 3 paketten sonra satın alabilirsiniz. Bu da en ucuz cPanel ile birlikte gelen paketin $49.95 olması ve 1.13 GHz işlemci, 768 MB RAM, 30 GB disk alanı ve 500 GB aylık bandwidth hizmetine sahip olmak demektir. Fiziksel sunucuların çok kaliteli ve harika makineler olduğu düşünülürse bu hizmete yıllık $600 gibi bir ücrete sahip olmak kaliteli hizmete ihtiyaç duyanlar için uygundur.

Farklı hosting firmalarından daha uygun fiyatlarla VPS hosting hizmeti satın alabilirsiniz lakin Hostgator’ün sunduğu SSL ve benzeri hizmetlerin kalitesi düşüldüğünde fiyatlarının çok uygun olduğu anlaşılacaktır. Başka bir deyişle, Hostgator’ün VPS hosting çözümleri fiyat ve esneklik bakımından inanılmaz derecede iyi. Bu Hostgator VPS hosting incelemesinde fiyatlar 2 IP hizmeti için hesaplanmıştır. Ek IP hizmetine ek ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz. Özetle Hostgator VPS hosting hem fiyat, hem güvenilirlik, sağlamlık, süreklilik ve teknik destek bakımından çok iyi hizmet veren bir firmadır. Hostgator hizmeti almak isteyen okuyucularımız özel indirim kuponlarından yararlanarak VPS hosting hizmetini alabilirler.

Puanlama
 • Fiyat
 • Müşteri Destek
 • Uptime Oranı
 • Özellikler
 • Genel Puan

Fiyat

VPS Hosting hizmeti $19,95’ten başlamakta ve Level 9 için $209,95’e kadar artmaktadır. En düşük cPanel hosting hizmeti $49,95 Level 3’ten başlamaktadır. Bu plan, Level 3, 768 MB RAM ve yeterli olacak kadar, tatmin edici seviyede bandwidth ve disk alanı sağlamaktadır. Hostgator VPS hosting fiyatları genel piyasa fiyatları ile kıyaslandığında uygundur. Genel piyasanın az altında, iyi seçeneklere, özelliklere sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda Plesk 10 paneli ile kayıt yaptırırsanız bir yıl boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. İkinci yıl, her ay hesabınıza ek $5 ücret yansıtılır.

Performans

Özel indirimlerle, daha az paraya yüksek performans, dedicated sunucu işlevselliği sağlayan Hostgator VPS hosting hizmetinde VPS sunucunuz CentOS Linux ile yönetebileceksiniz. Ayrı, özel ayrılmış bir bağımsız dedicated hosting özelliklerine, sistem kaynaklarına ihtiyaç duymayan, yine de daha az sistem kaynaklarına sahip bir şekilde, böyle davranan VPS hosting hizmeti yeterli performans sunuyor. Aynı fiziksel makinede olsalar bile, sanal olarak hazırlanan sistemler sayesinde kişiye özel root erişimi ile birlikte sağlanabilmektedir. Kişilerin kendi isteklerine göre sistemi özelleştirebilmesi, özellik, paket ve eklenti ekleyebilmesi sayesinde VPS hosting tercih edilir uygun fiyata sağlanan ve yüksek performans sunan bir hizmet olmuştur.

Güvenilirlik

Hostgator 2002 yılından beri verdiği hizmet ve sağlam alt yapısı ile sağlam ve güvenilebilinir bir şirket olduğunu kanıtlamıştır. 2008 yılında yapılan bir araştırma müşterilerin %90’ının Hostgator servislerinden ve müşteri hizmetlerinden memnun kaldığını göstermiştir. Kullanıcılarımızın yorumları, değerlendirmeleri, internet üzerinde yaptığımız araştırmalar, bizim Hostgator tecrübemiz şirketin güvenilir olduğunu göstermektedir.

Kontrol Panel

Hostgator VPS hosting hizmeti aldığınızda seçtiğiniz pakete göre farklı yönetim panelleri seçebilirsiniz. Virtuozzo veya opsiyonel cPanel / WHM ve Plesk kontrol paneli seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Özel ayarlanan cPanel Hostgator teması ve ek yazılım özellikleri ile Hostgator kontrol panelini çok kullanışlı hale getirmiş. Yeni alan adı oluşturmak, veri tabanlarınızı yönetmek, düzenlemek, alt alanlar, e-mail adresleri oluşturmak ve yönetmek çok kolay.

Müşteri Destek

VPS hosting söz konusu olduğunda Hostgator belki de Dünya’da en iyi müşteri hizmetlerine sahip, en kaliteli teknik destek veren firmalarındandır. Hostgator çok farklı alanlarda, çok kaliteli ve ödüllü müşteri hizmetleri desteği sağlamaktadır. Telefon satış ve teknik destek hizmetini 24/7/365, her saat, haftanın yedi günü tüm yıl boyunca ücretsiz alabilirsiniz. Çevrimdışı olmayan, sürekli online canlı destek servisi günün her saatinde sorularınıza güler yüzle profesyonel cevaplar veriyor. Bilet sistemi, müşteri hizmetleri yönetimi uygulaması, e-posta desteği, blog, forum gibi kaliteli destek çözümlerine ilave olarak teknik konularda hazırlanmış video repertuarı bu işi ne kadar kaliteli yaptıklarının ispatı. Hostgator sadece tek bir alanda değil, tüm farklı konularda, sağlanabilinecek tüm teknik destek alternatiflerini içermektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Türkçe destek, profesyonel hizmet, güvenilirlik ve uygun fiyatlar sağlayan Hostgator’ün yüksek müşteri memnuniyetine, çok fazla olumlu yorumlara sahip olması kaçınılmaz. Çok yüksek açık kalma süresi, paralel olarak çalışan raid 10 disk hizmeti memnun edici diğer özellikleri. Hostgator bu sayede bir şirketin alabileceği en yüksek değerlendirme kriteri olan A+ değerine sahiptir.

Hostgator VPS Müşteri Yorumları

Yorum Yazmak Istiyorum

Bilgileriniz

 • Evet     Hayır

Yorumunuz

2+
0-

Turaç Yılmaz Tarafından Yazıldı

2012-06-29 00:49:23

Yorum: Hostgator bu işte diğerlerine göre biraz eksik kalmış gibi. Diğer firmaların verdiği sınırsız özelliklerine Hostgator bir kısıtlama getirmiş durumda ki bu hiç beğeni almadı. Ama yine de elinden geleni yapıyorlar. Küçük işletmeler için ideal bir firma diyorum ben.

Hüseyin Arslanlı Tarafından Yazıldı

2012-06-24 17:20:17

Yorum: Bence Hostgator VPS hizmetinde dört dörtlük hizmet veren bir firma. Türkçe müşteri desteği ve fiyat avantajı gerçekten çok iyi. Özellik bakımından makul seviyelerde, daha fazla özellik veren firmalar var ancak hostgator hepsinden daha kaliteli hizmet sunuyor. Tavsiye ederim.

Hostgator VPS Hosting Plan

 • HOSTING PLAN ADI

 • TÜRÜ

 • AYLIK FİYAT

 • DISK ALANI

 • TRAFİK

Level 1

VPS

19.95$

10GB

250GB

Level 2

VPS

29.95$

22 GB

375 GB

Level 3

VPS

39.95$

30 GB

500 GB

Level 4

VPS

69.95$

59 GB

1050 GB

Level 5

VPS

94.95$

80 GB

1425 GB

Level 6

VPS

119.95$

102 GB

1800 GB

Level 7

VPS

149.95$

165 GB

2250 GB

Level 8

VPS

179.95$

198 GB

2700 GB

Level 9

VPS

209.95$

231 GB

3150 GB

Hostgator VPS İndirim Kodları

Hostgator VPS Şirket Bilgileri

Ülke: ABD (Texas)

Kuruluş: 2002

Destek: 1.866-964-2867

Adres: 11251 Northwest Freeway, Suite 400

Hostgator VPS Video ve resimler

Image GalleryVideo Gallery

[Gallery not found]

Copyright © 2010-2012 Eniyi10Hosting.com Tüm Hakkı Saklıdır.