Neden Seçmeli:

 • Türkçe Destek!
 • Ücretsiz Alan Adı
 • Tek Tık Kurulumlar
 • Her İhtiyaca Uygun Paketler
 • Reseller Hosting


%20 İndirimle birlikte
Eniyi10hosting.com ziyaretçilerine özel
3.95$
Türkçe Müşteri Desteği

Özellikler

 • Aylık Transfer (GB):
  Sınırsız
 • Eposta Kutusu:
  Sınırsız
 • Diskalanı (GB):
  Sınırsız
 • Eposta Hesabı:
  Sınırsız
 • Birden Fazla Site:
  Sınırsız

 

HostGator Editör Tanıtımı

HostGator web hosting işe ilk başladığından bu zamana çok yıllar geçti. Şirketin şu an ki CEO’su olan Brent Oxley bu şirketi okuduğu ünversitenin yatakhanesinde 2002 yılında kurmuştu. Geçen 11 yıl HostGator’a fazlasıyla yaradı ve Godaddy ile birlikte sektörün öncü hosting firmalarından biri haline geldiler. Dahası 2008 yılında Amerika’da en hızlı büyüyen özel şirketler listesine 21. sıradan girdiler. O günden beri de hem çalışan bakımından hem de ekipman bakımından daha da önemlisi müşteri bakımından hız kesmeden sürekli büyümeyi sürdürüyorlar.

Houston, Texas eyaletinde faaliyetini sürdüren firma 2010 yılı itibariyle yerel pazarlara da gözünü dikmiş durumda. Türkiye de bu pazarlardan bir tanesi. Türkiye’de türkçe hosting çok fazla aranan bir konu. Sırf Türkçe destek için, açık konuşmak gerekirse oldukça kalitesiz firmalarla çalışmak zorunda kalan hosting kullanıcıları var. HostGator bu konuyu kökünden çözecek gibi görünüyor. Çünkü 2010 yılı itibariyle hostgator, Türk kullanıcıları için Türkçe destek vermeye başladı. Şu an da 4 milyondan daha fazla müşterisi olan şirket, bizim tahminlerimize göre bir kaç yıl içerisinde sektörün en büyüğü haline gelecek. .

HostGator sadece paylaşımlı hosting alanında değil, aynı zamanda VPS sanal sunucu ve Dedicated Hosting konusunda da oldukça fazla seçenek sunuyor. Değişik ihtiyaçlara göre, özel paketler sunan HostGator’da aradığınızı bulacağınıza eminiz. Şu an eniyi10hosting.com’u da hostgator üzerinde barındırıyoruz ve bugüne kadar hiçbir şikayetimiz olmadı. Kurulumda ufak tefek sıkıntılar olduğunu eklemeden geçemeyeceğiz.

Puanlama
 • Fiyat
 • Müşteri Destek
 • Uptime Oranı
 • Özellikler
 • Genel Puan

Fiyat

Özellikle reseller hosting paketleri ile Türkiye'de de çok popüler olan Hostgator fiyat performans açısından VPS ve Dedicated çözümlerde de uygun fiyatlı çözümler sağlıyor. Paket fiyatları diğer hosting firmalarına göre çok az daha pahalı olsa bile, üst paketlerdeki performans ve özellik oldukça iyi.

Performans

Kendi sitemizi de hostgator'da host ettiğimizi düşünürsek, performans konusunda bir eleştiri yapmamız yanlış olur diye düşünüyoruz. Bugüne kadar hız konusunda oldukça memnun kaldık. Şu ana kadar hiç sitemiz down olmadı veya kesintiye uğramadı.

Güvenilirlik

HostGator datacenter olarak, The Planet'in datacenter'larını kullanmakta. Kısaca Amerika'nın en meşhur ve güvenilir datacenter yerleşkesi. 3500 m2 bir alan üzerine kurulmuş datacenter'da son teknoloji sunucular ve yazılımlar 4 milyon müşterinin websitesinin güvenliğini sağlamakta. Bu datacenter, birçok web hosting şirketinin toplam değerinden bile daha pahalı bir yapı. Güvenlik açısından kuşkunuz olmasın diyoruz.

Kontrol Panel

HostGator kontrol panel konusunda yine sektörün öncü yazılımı olan cPanel'i kullanıyor. Bu panelin üzerine 39 ayrı yazılım yükleyerek müşterilerin kontrol panelini en performanslı şekilde kullanmalarını sağlamışlar. Ayrıca wordpress ve alışveriş siteleri gibi yazılımları tek tıkta sitenize kurabiliyorsunuz.

Müşteri Destek

HostGator müşteri destek konusunda sınıfı geçiyor. Sitemizle ilgili olan problemlere oldukça hızlı geri döndüler. Telefonla yaptığımız görüşmelerde de bir Cumartesi akşamı dışında oldukça hızlı cevap verdiler. 7 gün, 24 saat durmaksızın çalışan destek ekibi her yolla sorunlarınıza cevap veriyor. İster eposta, ister telefon, ister faks ister canlı destek. Müşterilerinin yüzde 90'ı hostgator'ın müşteri destek servisini başarılı buluyor.

Müşteri Memnuniyeti

Oldukça yüksek müşteri memnuniyeti, Türkçe dil desteği, 45 gün para iadesi ve her ihtiyaca uygun hosting paketleriyle HostGator gerçekten bu piyasanın en iyilerinden olduğunu kanıtlıyor.

HostGator Müşteri Yorumları

Yorum Yazmak Istiyorum

Bilgileriniz

 • Evet     Hayır

Yorumunuz

20+
3-

Kemalettin Layıkoğlu Tarafından Yazıldı

2012-07-16 15:34:57

Yorum: HostGator bu alanda da öncü bir firma. Beni en çok cezbeden kısmı ücretsiz alan adı oldu. Çok fazla domain'e sahip olduğum için bu özellik gerçekten beni çok memnun etti. Destekleri de çok iyi. Çalışabilirsiniz güvenle.

Şahin Gül Tarafından Yazıldı

2012-07-06 18:32:49

Yorum: Firmanın en büyük avantajı Türkçe destek olsa gerek.Türkiye'de en çok tercih edilen host firması olmasını ancak bu şekilde açıklayabilirsiniz. Ayrıca işine önem veren ve her geçen gün daha da ileri giden bir firma.

Ekrem Erbay Tarafından Yazıldı

2012-07-05 10:46:32

Yorum: Bu alanda öncü bir firma arıyorsanız kesinlikle hostgator. İşini gerçekten severek yapan insanlarla oluşturulmuş bir firma. Kolay kurulum, sınırsız alan vs.vs. bir çok özellik ile çoğu firmayı geride bırakabilirler. Bunların yanında müşteri desteklerini anlatmama gerek yok. Helal olsun size!

Mehmet Kaya Tarafından Yazıldı

2012-07-03 18:22:06

Yorum: Günlük ziyaretçisi baya fazla olan bir sitem vardı, bir çok host firması değiştirdim ancak hiçbirinden memnun kalmadım Son olarak arkadaşım hostgator'u önerdi. Şimdi hiçbir sıkıntım yok, Türkçe destekleri apayrı bir güzellik. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Cumali Efrus Tarafından Yazıldı

2012-06-27 18:51:38

Yorum: Benzetmemi mazur görün ama futbolda Barcelona ne ise Host firmalarında Hostgator o. O kadar kaliteli bir firma. Her şeyleri ile 5 yıldızı hak ediyorlar. Aklınızda küçücük bir soru işareti bile bırakmıyorlar. İlk defa bir arkadaşım önermişti ve o gün bugündür çalışıyoruz.

Ülke Tarafından Yazıldı

2012-06-24 18:39:48

Yorum: Gözü her zaman yükseklerde olan bir firma ama yaptıkları bence hiçte bulundukları konuma yakışmıyor. E-postaları bazen yanlış yönlendiriyor.

Alpay Tarafından Yazıldı

2012-06-23 09:08:16

Yorum: Hostgator firmasının hostları çok kaliteli. Uptime oranları insanları şaşırtacak kadar iyi. Hostları sorunsuz çalışıyor.

Mehmet Karslıoğlu Tarafından Yazıldı

2012-06-22 21:54:28

Yorum: Uzun süre host firmaları arasında araştırma yaptıktan sonra kullanıcı yorumları ile birlikte Hosgator'u kullanmaya başladım. İşinin ehli insanlar, hız konusunda çok iyiler. Tercih edenlerin sorun yaşayacağını düşünmüyorum. Ben kendi adıma çok memnunum.

Mehmetcan Tarafından Yazıldı

2012-06-17 20:58:33

Yorum: Tüm ihtyiaçlarım için ayrı ayrı paketler sunan hostgator bencede en iyi hosting ünvanını hakkediyor. Hostlarının kalitesi daha önce görülmedi.

Ferhat Tarafından Yazıldı

2012-06-16 14:35:24

Yorum: Hostgator firmasını 7 aydır kullanıyordum. En başlarda çok ilgiliydiler ve firmalarını çok beğenmiştim. Ancak bir süre sonra e-postalarıma cevap alamadım ve hizmetlerinde problemler yaşamaya başladım. Bir süre sonra ise bana haber vermeden hostumu kapattılar.

Asim Tarafından Yazıldı

2012-06-14 16:25:43

Yorum: Hostingleri çok hızlı ve kaliteli. Problemsiz bir hosting firması arayanlar için kesinlikle tavsiye ederim.

Ruhi Tarafından Yazıldı

2012-06-13 21:56:54

Yorum: İşini layıkıyla yapan nadir firmalardan bir tanesidir. Fiyatlarıda çok uygundur.

Orhan Tarafından Yazıldı

2012-06-11 14:07:48

Yorum: Hostgator firması kendini kanıtlamaya çalışan bir firma olduğundan işlerine çok önem veriyorlar. Buda benim en çok hoşuma giden yanı.

Sefer Tarafından Yazıldı

2012-06-09 20:17:54

Yorum: Paranızla rezil olmamak istiyorsanız bence hostgator'u tercih etmeyin. Amerikada ne kadar iyi olursa olsun çok anlayışssız bir sistemleri var. Kaç kere e-mail attım ama her seferinde isteklerimi salladılar.

Batu Tarafından Yazıldı

2012-06-07 16:25:28

Yorum: İnternette uzun bir araştırma yaptım ve herkes Hostgator'u tavsiye etti. Bende bunun üzerine hostingimi aldım ve 10 günde ne kadar doğru bir seçim yaptığımı anladım. Harika bir hosting.

Cevher Tarafından Yazıldı

2012-06-05 18:25:51

Yorum: Hastgator kullanalı 8 ay oldu ve tek bir problemle bile karşılaşmadım. Problemlerime değil sitemle ilgili sorunlarım olsa bile yardımcı oluyorlar. Kesinlikle en iyi hosting sitesi...

Malik Tarafından Yazıldı

2012-06-03 13:15:53

Yorum: Firma kimliği çok iyi. Uptime oranı ve hosting özellikleri de gerçekten fiyatına göre çok iyi. Müşteri destekleri de harika...

Atalay Tarafından Yazıldı

2012-06-01 14:27:08

Yorum: Site içi hızı tek kelimeyle harika. Hosting firmaları çok kaliteteli. Tek kelimeyle problemsiz bir hosting firması diyebilirim.

Enes Tarafından Yazıldı

2012-05-30 19:01:45

Yorum: Hostgator firmasınu uzun bir süredir kullanıyorum. Kendileri istikrarlı ve çok başarılı bir şirket. Her an size destek sağlayabiliyorlar ve özelliklerini sürekli yeniliyorlar. Aynı zamanda fiyatlarıda gerçekten çok uygun.

egemen Tarafından Yazıldı

2012-04-30 00:52:57

Yorum: Hemen hemen bütün hosting firmalarını gezdikten sonra, hepsinin artısını eksisini önüme koyup baktım ve hosgator dedim. O zamanlar bu site olsaydı keşke belki de o kadar uğraşamazdım :) bence 4 4luk bir hosting firması. Verdiğiniz paranın hakkı.

berke Tarafından Yazıldı

2012-04-17 07:45:00

Yorum: Hosting almadan önce uzun zaman araştırma yaptım, türk mü yabancı mı alsam onda da kararsızdım. Bu sitede de okuduklarımdan sonra hostgator denemeye karar verdim. Yaklaşık 1 yıldır hostgator kullanıyorum ve memnunum. Genelde bir problem yaşamadım ama birsey çıktığında da canlı destekten sorun giderildi. Ben tavsiye ederim.

murat Tarafından Yazıldı

2012-02-03 05:30:21

Yorum: Turkce musteri destegi cok iyi. Turk host'lara gore cok ucuz ve cok daha guvenilir bir firma. Ne diyeyim!

salim Tarafından Yazıldı

2012-01-17 15:56:02

Yorum: Sitem 3 yıldan uzun süredir Hostgator'da barındırılmakta. Bugüne kadar hiçbir problem yaşamadım. Hatta pek çok türk hosting firmasından daha hızlı olduğunu söyleyebilirim.

HostGator Hosting Plan

 • HOSTING PLAN ADI

 • TÜRÜ

 • AYLIK FİYAT

 • DISK ALANI

 • TRAFİK

Hatchling

Linux/Unix

3.96$

Sınırsız

Sınırsız

Baby

Linux/Unix

6.36$

Sınırsız

Sınırsız

Business

Linux/Unix

10.36$

Sınırsız

Sınırsız

Aluminum

Reseller / Bayi

19.96$

Sınırsız

500 GB

Copper

Reseller / Bayi

27.96$

Sınırsız

700 GB

Silver

Reseller / Bayi

39.96$

Sınırsız

1000 GB

Gold

Reseller / Bayi

59.96$

Sınırsız

1200 GB

Diamond

Reseller / Bayi

79.96$

Sınırsız

1400 GB

Level 1

VPS / Sanal

15.96$

Sınırsız

250 GB

Basic Linux Server

Dedicated

139$

Sınırsız

1500 GB

Basic Windows Server

Dedicated

139$

Sınırsız

1500 GB

HostGator İndirim Kodları

 • Plan Adı

 • Fiyat/Aylık

 • İndirim Oranı

 • İndirim Kodu

1

30/06/2013

3.96$
9.95$

%20

2

20/11/012

15.96$
19.95$

%20

HostGator Şirket Bilgileri


Ülke: 
United States

 • Eyalet: Texas
 • Kuruluş Yılı: 2000

Adres:
11251 Northwest Freeway, Suite 400
Houston, TX 77092 USA

 

 

HostGator Video ve resimler

Image GalleryVideo Gallery

Copyright © 2010-2012 Eniyi10Hosting.com Tüm Hakkı Saklıdır.