Neden Seçmeli:

 • Yeşil Enerjiyle Çalışan Hosting
 • Bedava Alan Adı
 • $500 değerinde ekstalar
 • Kullanışlı site yapıcısı
 • cPanel Kontrol Paneli


Ucuz Hosting
Eniyi10hosting.com ziyaretçilerine özel
4.95$
Çevre Dostu Hosting

Özellikler

 • Aylık Transfer (GB):
  Sınırsız
 • Eposta Kutusu:
  Sınırsız
 • Diskalanı (GB):
  Sınırsız
 • Eposta Hesabı:
  Sınırsız
 • Birden Fazla Site:
  Sınırsız

 

HostPapa Editör Tanıtımı

HostPapa yüzde 100 yeşil enerjiyle çalışan sayılı hosting firmalarından bir tanesi. Eğer siz de çevreye duyarlı biriyseniz HostPapa sizin için diğer hosting şirketlerine göre bir adım öne çıkabilir. Özellikle Amerika’da son yıllarda yeşil enerji kullanan şirketleri tercih eden müşterilerin sayıları bir hayli artmış durumda.

Yeşil enerji, Host Papa’nın datacenter’ından tutunda, ofisine kadar her yerde kullanılıyor. Rüzgar ve güneş enerjisiyle tüm ihtiyaçlarını karşılayan şirket yüzde 100 geri dönüşebilir enerji kullanarak da şirketin dünyaya kattığı karbon ayak izi oranını büyük ölçüde düşürüyor. Siz de Host Papa hosting servisi kullanarak katkıda bulunabilir ve yeşil enerji desteklediğinize dair bir sertifikayla ödüllendirilebilirsiniz.

Her ne kadar çevreye özen konusunda HostPapa öne çıksa da, barındırma hizmeti veren bir şirket olarak bunun tek başına yeterli olmadığının hepimiz farkındayız. Müşteri kitlesi olarak kendine küçük ve orta ölçekli işletmelerle, kişisel websayfası ve blog sahiplerini seçmiş olan şirket ucuz hosting şirketleri arasında yer alıyor. Bu tarz şirketler arasında oldukça yaygın uygulanan tek hosting seçeneğini, HostPapa da kendine model olarak almış. Genel olarak güvenli, uygun fiyatlı, kullanımı kolay bir hosting seçeneği sunarak müşterilerin beğenisini kazanmış olan şirketin karargahı Ontario, Kanada’da bulunmakta.

HostPapa istatistiklere göre Kuzey Amerika pazarında en hızlı büyüyen şirketlerden bir tanesi. Yeşil enerji kullanmasının yanı sıra, güvenilir, iyi performanslı ve kullanımı kolay bir hosting hizmeti sunuyor olmaları da hızlı büyümelerinin sebebi.

Puanlama
 • Fiyat
 • Müşteri Destek
 • Uptime Oranı
 • Özellikler
 • Genel Puan

Fiyat

Ayda ortalama 5 dolar gibi bir fiyata stabil ve iyi performanslı bir hosting arıyorsanız bunu Türkiye'deki hosting firmalarında bulmanız biraz zor olabilir. Özellikle ömür boyu bedava alan adı, sınırsız trafik ve disk alanı sağlayan bir şirket arıyorsanız. HostPapa iyi yabancı alternatiflerden biri olarak fiyat konusunda da karşımıza çıkıyor. Fantastico yüklü sunucularında aynı zamanda SoHoLaunch websitesi yapıcısı kullanarak da aylık 5$'a ne kadar çok şey alınabileceğinin kanıtı HostPapa.

Performans

HostPapa sunucularının Kanada'da olmasına rağmen testlerimizde gayet iyi sonuçlar verdiğini söyleyebiliriz. Herhangi bir bağlantı ya da upload problemi yaşamadan testlerimizi gerçekleştirdik. Eposta sunucularında da, gönderim alım ya da gecikme konusunda bir problemle karşılaşmadık.

Güvenilirlik

HostPapa en az %99.99 uptime alacağınızın garantisini veriyor. Türkiye'deki hosting şirketlerinin en büyük problemlerinden biri olan uptime, genellikle yabancı şirketler tarafından müşteri destek hizmetiyle birlikte en çok göz önünde tutulan husus. Bunu sağlamak için de Host Papa düzenli olarak yedekleme yapıyor ve öngörülemez problemlere karşı devreye girmeye hazır sunucularında bu yedekleri saklıyor. Sizin bulunduğunuz sunucuda bir problem meydana geldiğinde eş zamanlı olarak siteniz diğer bir sunucudan yayınlanmaya devam ediyor.

Kontrol Panel

Birçok diğer hosting şirketi gibi, HostPapa da kontrol paneli olarak cPanel kullanıyor. Türk hosting müşterileri tarafından da oldukça popüler olan cPanel, ikon bazlı kullanım felsefesiyle bu işlerden hiç anlamayan insanların bile sitelerini problemsiz bir şekilde yönetmelerine izin veriyor.

Müşteri Destek

HostPapa'da en başından itibaren müşteri destek ekibi sizinle birlikte çalışıyor. Birebir sitenizin nasıl kurulacağı konusunda yardım ediliyor. Telefon, eposta ya da canlı destek hattını kullanarak sorularınıza yanıt bulabileceğiniz gibi, sorunlarını kendi çözmek isteyenler için de, geniş bir video ve metin kaynağı bulunmakta. HostPapa müşteri hizmetleri testimizde, bir kaç saat içerisinde sorumuza cevap aldık.

Müşteri Memnuniyeti

Gerek 30 gün para iade garantisi, gerek müşteri destek ekibinin hızlı oluşu, bunların yanında sınırsız verilen özellikler ve ömür sizin olmak üzere bedava alan adı verilmesi müşteri memnuniyeti konusunda HostPapa'nın listemizde yer almasını sağlıyor. Ucuz Hosting arayan kullanıcılarımız için kesinlikle iyi bir alternatif

HostPapa Müşteri Yorumları

Yorum Yazmak Istiyorum

Bilgileriniz

 • Evet     Hayır

Yorumunuz

13+
0-

Mahmut Lafıöz Tarafından Yazıldı

2012-07-16 15:41:41

Yorum: Host Papa işini iyi yapan bir firma. Çok iyiler denemez ama müşteriyi mağdur etmemek için elinden geleni yapıyor. Verdiği ekstreler zaten ödediğiniz ücretin 10 katı değerinde. Güvenle çalışabilirsiniz.

Ozan Berkpınar Tarafından Yazıldı

2012-07-13 09:25:03

Yorum: Bir kere çok kullanışlı bir sisteme sahipler. Hiç bir ıkıntı yaşamıyorum, şu nasıl yapılıyor şu nasıl oluyor gibi. Fiyat olarak da çok uygunlar. Güzel hizmet, yüksek performans. Fazla söze gerek yok diye düşünüyorum.

Mehmet Döş Tarafından Yazıldı

2012-07-05 10:48:17

Yorum: cPanel kullanımı en kolay panallerden birisidir. Bu firmada kullanıyor. Güzel bir firma, bir çok ekstra ile sizi şaşırtmayı iyi biliyor. paranızın karşılığını alıyorsunuz. Sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum, güvenle çalışabilirsiniz.

Abdullah Özer Tarafından Yazıldı

2012-06-28 13:54:36

Yorum: Aslına bakarsanız ilk başlarda 500$'lık ekstreler herkese hoş geliyor, çoğu göz boyama olarak düşünüyor ama hizmet olarak kesinlikle o değere eş ekstre alıyorsunuz. Sorunsuz bir firma işini iyi biliyor. Sürekli olarak çalışmak istediğim ender firmalardan diyebilirim.

Zeynel Çam Tarafından Yazıldı

2012-06-25 19:57:20

Yorum: Panel olarak çok kullanışlı ve pratik bir sistemlere sahipler. Müşteri desteği olsun teknik ekip olsun herşeyi ile dört dörtlük bir firma diyebilirim. Kullanmayan var ise hemen kullanmaya başlamalı bence.

Çağlar Tarafından Yazıldı

2012-06-23 10:38:01

Yorum: Geçmiş tertemiz olan ve verdikleri ekstralarla müşterilerini çok memnun eden harika bir hosting. 1 - 2 sene sonra kesinlikle 1. sırada yer alacak.

Canberk Tarafından Yazıldı

2012-06-16 14:42:04

Yorum: Kendi adıma açtığım blogum için hem bütçeme uygun hem de sitemi kalkındıracak bir hosting arıyordum. Yaptığım araştırmalarda host papanın benim için en uygun hosting firması olduğunu buldum ve gerçektende doğru olduğunu gördüm.

Hüseyin Tarafından Yazıldı

2012-06-13 12:15:57

Yorum: Harika bir müşteri hizmetleri ve müthiş özelliklere sahip hostları var. Başka bir hosting firması bana bedavaya hizmet sunsa bile Hostpapayı değiştirmem

Samet Tarafından Yazıldı

2012-06-08 19:01:55

Yorum: Hostpapa gerçektende işini iyi yapan ve sistemleri ciddi anlamada kontrollü çalışan harika bir firma. 24 saat destek veriyor ve müşterilerini mağdurda bırakmıyor. En iyi hosting firması olarak görüyorum.

Ertan Tarafından Yazıldı

2012-06-05 18:30:35

Yorum: Hostpapa firmasını sitem günlük 500 hit alırken aldım ve tüm işlemlerimi kusursuz bir şekilde gerçekleştirdim. Sitemi nasıl kullanabileceğim hakkında sürekli beni bilgilendirdiler ve harika fırsatları hemen haberdar ettiler. Şu anda sitem Türkiye deki en iyi sitelerden bir tanesi...

Kazım Tarafından Yazıldı

2012-06-04 19:53:44

Yorum: Şu ana kadar sistemlerinden aksaklık görmedim. İşini iyi yapan nadir bir firma. Elemanları çok profesyonel.

Emirhan Tarafından Yazıldı

2012-06-02 11:24:26

Yorum: Yeşil enerji ile çalışıyor olmaları çok ilgimi çekmişti ve onlarla çalışmaya başlamıştım. Çok memnun ve mutluyum.Harika bir sistemleri var.

Mehmet Tarafından Yazıldı

2012-05-31 14:12:18

Yorum: Yaklaşık 3 aydır hostpapayı kullanıyorum. Kesinlikle uptime oranları ve site içerisindeki hızları çok güzel. Her sorunlarınıza hemen çare buluyorlar. Hostpapayı çok seviyorum ve tavsiye ediyorum.

HostPapa Hosting Plan

 • HOSTING PLAN ADI

 • TÜRÜ

 • AYLIK FİYAT

 • DISK ALANI

 • TRAFİK

HostPapa

Linux/UNIX

4.95$

Sınırsız

Sınırsız

HostPapa İndirim Kodları

HostPapa Şirket Bilgileri

 

 • Ülke: United States
 • Eyalet: Massachusetts
 • Kuruluş Yılı: 1998
 • Destek Numarası: 1-877-4724399

Adres:
70 Blanchard Road - MA, US

 

HostPapa Video ve resimler

Image Gallery

[Gallery not found]

Video Gallery

[Gallery not found]

Copyright © 2010-2012 Eniyi10Hosting.com Tüm Hakkı Saklıdır.