Neden Seçmeli:

 • Uygun Fiyatlar
 • Ücretsiz Panel Seçenekleri
 • Yüksek Performans Sunucular
 • 24/7 Teknik Destek
 • Özel Promosyonlar

 

 
Eniyi10hosting.com ziyaretçilerine özel
$29.95
Aylık Başlayan Fiyatlarla

Özellikler

 • Transfer:
  500 GB
 • Ram:
  384 MB
 • Diskalanı:
  10 GB
 • Alan Adı:
  Sınırsız
 • Birden Fazla Site:
  Sınırsız

IX Web Hosting VPS Editör Tanıtımı

IX Web Hosting 1999 yılından beri hosting hizmeti sunmakta olan çok kaliteli bir firma. Her geçen gün müşteri portföyünü büyütmeye ve daha da kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Diğer büyük hosting firmaları gibi IX Web Hosting VPS hosting servisinde Windows veya Linux alternatifleri bulunuyor. IX Web Hosting VPS hosting hizmetinde, her iki işletim sistemi için bulunan X2, X4 ve X8 paketleri sınırsız benzer özelliklere sahip olacak şekilde hazırlanmış ve fiyatları da gayet uygun. Özellikle uzun süreli anlaşma yapıldığında aylık uygun fiyatlarla Windows ya da Linux VPS hosting çözümünden yararlanabilirsiniz. Zaten IX Web Hosting VPS hosting uygun fiyatlarla sunduğu hizmetler, ücretsiz dedicated IP seçenekleri ve alan adları hizmeti ile meşhurdur.

Bu bahsettiğimiz ortak sınırsız özelliklerin yanında, planlar arasında çeşitli özellikler farklılık göstermektedir. IX Web Hosting VPS hosting X2 planı 1X CPU core, 384 MB RAM, 500 GB trafik, 10 GB disk alanı, 2 dedicated IP ve kurulu panel içeriyor. Bu plana Linux ise aylık $29,95, Windows ise aylık $44,95’ten başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. X2 paketinin bir üst versiyonu olacak şekilde hazırlanan IX Web Hosting VPS hosting X4 planında 4X CPU core, 786 MB RAM, 1500 GB trafik, 50 GB disk alanı, 2 dedicated IP ve talep edilmesi durumunda Plesk veya cPanel mümkünse sağlanmaktadır. X4 planına Linux ise aylık $54,95, Windows ise $69,95’ten başlayan fiyatlarla sahip olunabilinir. Son olarak IX Web Hosting VPS hosting X8 planında 8X CPU core, 2048 MB RAM, 2000 GB trafik, 100 GB disk alanı, 2 dedicated IP ve talep halinde panel sağlanmaktadır. X8 Linux planı ücreti aylık $89,95 Windows ücreti $104,95’tir.Bütün planlarda ortak olarak sınırsız alan adı desteği, tabii ki panel limiti var ise uygulanır, esnek RAM ve tam root ve admin erişimi bulunmaktadır.

IX Web Hosting VPS hosting planları, açık kalma garantisi, sistem özellikleri, güvenilirlik ve müşteri desteği düşünüldüğünde çok uygun oldukları gözlemlenebiliniyor. Rekabetçi, kaliteli hizmet planları kesinlikle müşterinin yararına. İhtiyacınıza göre uygun ve sağlam X2, X4 ve X8 Windows veya Linux paketlerinden birisini seçerek hizmet almaya gönül rahatlığıyla başlayabilirsiniz. IX Web Hosting hizmetinin bir güzelliği de dilerseniz ücretsiz 7 gün ücretsiz test sürüşünden istifade edebilmektir. Herhangi bir gizlisi saklısı, şartı yoktur. Buna ilave olarak hizmetlerinden memnun kalmadığınız takdirde 30 gün içerisinde para iade talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri Destek konusunda da gayet iyiler. Test ettiğimiz müşteri hizmetleri sorumuza tam 32 saniye gibi kısa bir sürede cevap verdi. Gayet profesyonel ve kaliteli hizmet veriyorlar. Özet olarak, plan özellikleri çok iyi, fiyatlar uygun, müşteri hizmetleri çok profesyonel ve hızlı. Aylık $29,95’ten başlayan fiyatlarla bu kaliteli hizmete sahip olunabilmesi de cabası.

Puanlama
 • Fiyat
 • Müşteri Destek
 • Uptime Oranı
 • Özellikler
 • Genel Puan

Fiyat

IX Web Hosting VPS hosting 3 Linux, 3 Windows olmak üzere toplam 6 farklı plan ile hizmet sunmaktadır. En ucuz IX Web Hosting VPS hosting planı X2 Linux aylık $29,95’ten başlamaktadır. IX Web Hosting VPS hosting X4 Linux planı aylık $54,95’e ve IX Web Hosting VPS hosting X8 Linux aylık $89,95’a sunulmaktadır. IX Web Hosting VPS hosting X2 Windows aylık $44,95’e, IX Web Hosting VPS hosting X4 Windows aylık $69,95’e ve son olarak IX Web Hosting VPS hosting X8 Windows $104,95’e alınabilir. Planlar arasında değişen özellikler CPU core, RAM, disk alanı ve bandwidth’tir. Her ek IP isteği için $1 ek ücret ödemek durumundasınız.

Performans

IX Web Hosting VPS hosting kararlı CentOS, Debian, Windows Server 2003 ve Windows Server 2008 sürümleri ile yüksek performanslı fiziksel makinelerde barındırılıyor. İhtiyaca göre değişkenlik gösteren kaynaklar sağlanarak hazırlanan VPS planlarından uygun olandan rahatlıkla yararlanabilirsiniz. En düşük VPS planının sistem özellikleri birçok sitenin ihtiyacından çok daha fazlasını sunmaktadır; bu özellikler 384 MB RAM, 500 GB bandwidth, 10 GB disk alanı ve 2 dedicated IP, sınırsız alan barındırma ve tam root / admin erişimidir.

Güvenilirlik

TRUSTe CERTIFIED PRIVACY, Trustwave Trusted Commerce, ECOMMERCE HACKERSHIELD ve McAfee SECURE güvenlik sağlayıcıları tarafından korunan sistemler sağlam, yüksek güvenlikli ve kararlıdırlar. Tüm servisler problemsiz ve kesintisiz kullanılabilinir. Shared hosting hizmetinde olsun, VPS hosting hizmetinde olsun her zaman yüksek açık kalma ve kararlılık garanti ediliyor. E-ticaret uygulamaları, özel güvenlik sertifikaları ile IX Web Hosting VPS hosting’i güvenle kullanabilirsiniz.

Kontrol Panel

IX Web Hosting VPS hosting Linux X2 planını sadece IX Web Hosting tarafından sağlanan kontrol paneli ile yönetebilir, IX Web Hosting VPS hosting Linux X4 ve X8 planları için cPanel ya da Plesk talep edebilirsiniz. Linux sistemlerin aksine, IX Web Hosting VPS hosting tüm Windows planlarında Plesk 10 kontrol paneli talepte bulunulduğunda sağlanabilinir.

Müşteri Destek

VPS destek email adresi vpssupport@ixwebhosting.com’dur. Telefon ile destek almak da mümkün. Canlı destek sistemini test etmek istediğimizde panel giriş mailini girmemiz istendi. Boş bırakıp VPS destek için iletişime geçtiğimizde 2. Sırada teknik destek beklemeye başladık. 32 saniye bekledikten sonra Pavel Grivenko bizimle ilgilenmeye başladı. Canlı destek, email servisi, sosyal medya araçları ve farklı platformlar müşteri destek bakımından yeterli görünüyor. Bazı planlarda yine ek ücret ile 50, 100 ya da sınırsız domain’e kadar teknik, yönetimli profesyonel teknik destek sağlanmaktadır. Herhangi bir soru ve sorununuz olması durumunda IX Web Hosting VPS hosting hizmetleri ile alakalı soru ve sorunlarınız için email gönderebilir, canlı destek hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Yüksek müşteri memnuniyeti sunmayı amaçlayan IX Web Hosting bütün servislerinde 30 gün para iade garantisi sağlıyor. Buna ilave olarak dilerseniz hosting hizmetlerini ücretsiz 7 gün boyunca kullanabilirsiniz. Bu test kullanımdan sonra dilerseniz hizmeti hiçbir ücret ödemek zorunda bırakılmadan sonlandırabilirsiniz. 1999’dan beri kaliteli hizmet sunan IX Web Hosting şu an yaklaşık 110,000 müşteri için 470,000’den fazla site barındırıyor. Aynı zamanda hizmet almaya başladığınızda size bir destek yetkilisi tahsis ediliyor ve bütün soru ve sorunlarınızda onunla direk iletişim kurabiliyorsunuz. %99.9 açık kalma garantisi de yine müşteri memnuniyetini arttıran özelliklerden.

IX Web Hosting VPS Müşteri Yorumları

Yorum Yazmak Istiyorum

Bilgileriniz

 • Evet     Hayır

Yorumunuz

0+
0-
Bu şirket hakkında müşteri yorumu henüz yazılmamış. İlk yazan siz olmak ister misiniz?

IX Web Hosting VPS Hosting Plan

 • HOSTING PLAN ADI

 • TÜRÜ

 • AYLIK FİYAT

 • DISK ALANI

 • TRAFİK

X2 Linux

VPS

$29.95 / ay

10 GB

500 GB

X4 Linux

VPS

$54.95 / ay

50 GB

1500 GB

X8 Linux

VPS

$89.95 / ay

100 GB

2000 GB

X2 Windows

VPS

$49.95 / ay

10 GB

500 GB

X2 Windows

VPS

$69.95 / ay

50 GB

1500 GB

X2 Windows

VPS

$104.95 / ay

100 GB

2000 GB

IX Web Hosting VPS İndirim Kodları

IX Web Hosting VPS Şirket Bilgileri

IX Web Hosting VPS Video ve resimler

Image GalleryVideo Gallery

[Gallery not found]

Copyright © 2010-2012 Eniyi10Hosting.com Tüm Hakkı Saklıdır.