Neden Seçmeli:

 • Ücretsiz Alan Adı
 • Ücretsiz WHM / Cpanel
 • Sınırsız Plan Özellikleri
 • Uygun Fiyatlar
 • Güvenilir Firma
Aylık 20.95$ Yerine
Eniyi10hosting.com ziyaretçilerine özel
19.95$
Aylık Başlayan Fiyatlarla

Özellikler

 • Transfer:
  15 GB
 • Ram:
  4 GB
 • Diskalanı:
  100 GB
 • Alan Adı:
  Sınırsız
 • Birden Fazla Site:
  Sınırsız

 

JustHost Reseller Editör Tanıtımı

Dünyanın en meşhur hosting firmalarından bir tanesi olan JustHost reseller hizmetinde aylık çok uygun fiyatlarla hizmet sunuyor. JustHost reseller hizmetini satın alarak ekipman masrafları olmadan, bu tip şirket işletmenin kaygılarını gütmeden hosting firması gibi hizmet verebilirsiniz. Tecrübeli ve güvenilir bir firmadan reseller hosting çözümü arayanlar JustHost’u tercih edebilir. Günümüzde çok fazla reseller hosting sağlayıcı seçeneği vardır, JustHost iyilerden bir tanesidir. Paketler çok uygun, sağlanan özellikler çok iyi. Bu kadar sınırsız özellik, bu fiyatlara gerçekten çok cazip.

Özellikle oluşturulan 3 paket her bütçeye uygun. Planlar arasında alan ve trafik hızları değişiklik gösteriyor. Aylık $19,95 olan Silver planında 100 GB disk alanı, 15 Mbps bandwidth ve sınırsız alan adı barındırma özellikleri bulunuyor. Aylık $49,95 olan Gold planda ise 250 GB disk alanı ve 25 Mbps bandwidth bulunuyor. Aylık $89,95’e sahip olunabilinecek Platinum planında 500 GB disk alanı, 35 Mbps bandwidth sağlanıyor. Tüm paketlerde sınırsız alan adı barındırma, WHM kontrol panel, ClientExec ödeme sistemi, ücretsiz alan adı kaydı, dilediğiniz zaman para iade garantisi, özel isim sunucuları ve ücretsiz fatura sistemi bulunmaktadır. Bu sayede sadece disk alanı ve bandwidth ihtiyacınıza göre bir reseller paket seçip sitelerinizi barındırmaya, JustHost hizmetini sunmaya başlayabilirsiniz.

Küçük ve orta ölçekli siteler için özellikle iyi olan JustHost, yüksek performanslı sistemlerini, uygun fiyatlarını ve çok iyi özelliklerde hazırlanan planlarını sunduğu profesyonel teknik destek ile pekiştiriyor. WHM ve cPanel müşterilerinizin ve sizin hesap yönetimini zaten kolaylaştıracaktır. İlk hoş geldiniz emailinde hesaplarınızı nasıl yöneteceğinize dair bilgilendirme bulunuyor. Zaten 24/7 herhangi bir problem yaşadığınızda JustHost teknik destek servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyat, yüksek performans ve müşteri memnuniyeti, WHM ve cPanel, 3 adet planıyla JustHost reseller hostingi tavsiye ediyoruz.

Puanlama
 • Fiyat
 • Müşteri Destek
 • Uptime Oranı
 • Özellikler
 • Genel Puan

Fiyat

JustHost Reseller hosting plan fiyatları aylık olarak $19,95 ile $89,95 arasında değişmektedir. İhtiyacınıza, bütçenize göre uygun bir plan seçebilirsiniz. Çoğu siteler için $19,95 olan Silver plan uygun olacaktır. 100 GB disk alanı, 15 Mbps veri transferi ve sınırsız sayıda web site barındırabilme ve cPanel kullanabilme göz önünde bulundurulduğunda bu daha net anlaşılacaktır. Aynı şekilde bu fiyatlara dahil edilen sınırsız cPanel hesapları, ücretsiz otomatik site kurulum scriptleri, WHM paneli de ayrıca artı özellik olarak hesaba katılmalı. $19,95, $49,95 ve $89,95 olan üç ayrı plan ile tüm müşteri portföyünü kapsamayı amaçlayan JustHost, ihtiyacınız olan reseller hosting hizmetini size uygun fiyatla sunmayı bu sayede garanti ediyor.

Performans

JustHost özel mimari sunucuları ile yüksek performans sağlıyor. Bu kadar kaliteli hizmet, ek sağlanan sınırsız özellikler ve çok düşük fiyat düşünüldüğünde JustHost sunucu performans kalitesini anlayabilirsiniz. Disk alanı ve veri transfer hızını baz alarak fiyatlandırmayı yapılmış bu da performans / fiyat oranının yüksek olmasına neden oluyor. %99.99 açık kalma, uptime garantisi ile JustHost servislerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Güvenilirlik

JustHost benzersiz bir yük dengeleme teknolojisi kullanıyor. Web siteleriniz ayrı iki sunucuda barındırıldığından herhangi bir zaman diliminde, bu sunuculardan bir tanesi işlem yapamaz hale gelirse, diğeri sitenizin online kalmasını garanti edebiliyor. Her müşteri için ayrı yedekleme hizmeti sunuluyor. Bu sayede, dosyalarınız ile alakalı bir problem yaşadığınızda yedeklerinizi kullanabilirsiniz. Özel soğutma ve yangın koruma, iklimlendirme sistemleri ve güç kaynakları ile güvenilir hizmet sunuyor.

Kontrol Panel

Ana hesap, müşteri hesapları, her biri ayrı Fantastico içeren cPanel kontrol panellerine sahip olacaklar. Bu sayede müşterileriniz, dostlarınız hesaplarını kolaylıkla yönetebilecekler ve WordPress, Joomla gibi içerik yönetim sistemlerini kurmak çok kolay olacak. Hem ana hesap hem de müşteri, reseller hesapları bu sayede çok kullanışlı hale gelecekler. Web istatistikleri, dosya yükleme, email hesap yönetimi rahatlıkla yapılabilir. JustHost reseller hesabı sektörün lideri WHM tarafından yönetilebiliniyor. Bu sayede rahatlıkla web hosting planları oluşturabilir, yeni hesap açabilir ve fiyat, özellik ve marka oluşturma bakımından hizmeti kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Müşteri Destek

Shared, reseller hosting hizmetleri, destekleri hususunda JustHost’un ödül sahibi olduğunu söyleyebiliriz. Müşteri desteği telefon, email ve canlı destek ile haftanın 7 günü, günün 24 saati sağlanıyor. Reseller hizmeti alan müşteriler, reseller hizmetinde uzmanlaşmış personelden teknik destek alabiliyorlar. Sorularınıza çok kısa sürede cevap bulabilirsiniz ve aldığınız cevapların uzmanlar tarafından verildiğini hemen fark edeceksiniz. Bir müşterinin sorununa çözüm bulma ortalama süresinin 10 dakikadan az olduğu göz önünde bulundurulursa sağladıkları müşteri desteğinin ne kadar kaliteli olduğu daha iyi anlaşılabilir.

Müşteri Memnuniyeti

Ödül almış 24/7 teknik destek, ücretsiz ve sınırsız özellikler ile müşterileri hizmet almaya ilk başlanan andan itibaren mutlu ediyor. Sorularınıza çok kısa sürede cevap bulabilirsiniz. Bu sayede eğer reseller hizmeti veriyorsanız, sizin için en önemli özelliklerden bir tanesi sağlanmış olacaktır. Açık kalma süresi, uygun fiyatlar, cPanel, WHM panel, otomatik yönetim sistemleri, sınırsız hesap açma, alan yönetme seçenekleri ile JustHost yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyor.

JustHost Reseller Müşteri Yorumları

Yorum Yazmak Istiyorum

Bilgileriniz

 • Evet     Hayır

Yorumunuz

0+
0-
Bu şirket hakkında müşteri yorumu henüz yazılmamış. İlk yazan siz olmak ister misiniz?

JustHost Reseller Hosting Plan

 • HOSTING PLAN ADI

 • TÜRÜ

 • AYLIK FİYAT

 • DISK ALANI

 • TRAFİK

Silver

Reseller

19.95$

100 GB

15 Mbps

Gold

Reseller

49.95$

250 GB

25 Mbps

Platinum

Reseller

89.95$

500 GB

35 Mbps

JustHost Reseller İndirim Kodları

JustHost Reseller Şirket Bilgileri

Ülke: United States

Eyalet: Delaware

 • Kuruluş Yılı: 2008
  • Destek Numarası: 1-888-755-7585
  • Destek Email: support@justhost.com

  Adres:
  501 Silverside Rd., Suite #135, 19809 USA

JustHost Reseller Video ve resimler

Image GalleryVideo Gallery

[Gallery not found]

Copyright © 2010-2012 Eniyi10Hosting.com Tüm Hakkı Saklıdır.