Neden Seçmeli:

 • Herşey Sınırsız!
 • Bedava Alan Adı
 • Bedava Reklam Kredileri
 • cPanel kontrol paneli
 • Her an Para İade Garantisi

 

Aylık 6.45$ yerine
Eniyi10hosting.com ziyaretçilerine özel
4.45$
Ömür Boyu Bedava Alan Adı Kaydı!

Özellikler

 • Aylık Transfer (GB):
  Sınırsız
 • Eposta Kutusu:
  Sınırsız
 • Diskalanı (GB):
  Sınırsız
 • Eposta Hesabı:
  Sınırsız
 • Birden Fazla Site:
  Sınırsız

 

JustHost Editör Tanıtımı

JustHost web hosting, kendine oldukça güvenen hosting firmalarınından biri. Sektör standardı olan %99.99 uptime garantisi verirken aynı zamanda müşteri hizmetleriyle de bir adım öne geçmeye çalışıyor. 24/7 müşteri hizmetlerinde telefonla aramalara 3 dakika içinde cevap veren destek ekibi, eposta ile destek arayan müşterilerine de 20 dakika içerisinde cevap veriyor. Bu sayede müşterilerini her zaman mutlu tutmaya çalışan şirket, web hosting müşterisinin memnuniyetsizliği karşısında da sorgusuz sualsiz para iadesi yapıyor.

Adı gibi yalın olmaya çalışan şirket, herkesin beğenisini kazanmış cPanel kullanarak bu özelliğini sürdürmeye çalışıyor. Yalın ama kullanışlı kontrol paneli ihtiyacınız olan bütün herşeyi yönetmenizi sağlıyor. Yine oldukça yalın bir satın alma formu doldurduktan sonra herşey kendiliğinden hazır.

Aylık fiyatı sadece 4.95$ olan JustHost, ucuz hosting piyasasında iddialı bir konuma gelmeye çalışıyor. Yine iPage ve FatCow gibi tek bir plan sunarak daha çok küçük ölçekli işletmeler ve kişisel web sitesi ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyorlar. Aynı zamanda bayi hosting için aylık 19.95$’dan başlayan bayi paketleri bulunuyor. Bu fiyatlarına ömür boyu ücretsiz alan adı (herhangi bir noktada hosting servisinizi iptal etseniz bile domain sizde kalıyor), anında kurulum, sınırsız disk alanı, sınırsız trafik, sınırsız eposta hesabı ve sınırsız websitesi barındırma özelliği dahil.

Puanlama
 • Fiyat
 • Müşteri Destek
 • Uptime Oranı
 • Özellikler
 • Genel Puan

Fiyat

Sınırsız disk alanı, sınırsız trafik, sınırsız websitesi barındırma, sınırsız alan adı barındırma, sınırsız eposta hesabı, sınırsız MySQL database. Bütün bunların hepsine ne kadar öderdiniz? Aylık 7.90$ öder miydiniz? Biz öderdik. JustHost ise bütün bunları 4.95$'a veriyor. Bunun içine ömür boyu bedava olan alan adı kaydı, sitenizin tasarımını yapmanıza yaran SiteBuilder, alışveriş sepeti vs vs. Türkiye'deki hosting şirketleriyle karşılaştırınca kulağa inanılmaz geliyor değil mi?

Performans

JustHost küçük ölçekli işletmeler ve daha çok kişisel websitesi sahipleri ya da blog sahiplerine hitap ediyor. Bu anlamda da bu gibi siteleri barındırma üzerine uzmanlaşan ekip, bu tarz sitelerin kaç tanesini bir arada nasıl tutacağını biliyor. Performans anlamında testlerimizden olumsuz bir puan almayan JustHost'u tüm ziyaretçilerimiz gönül rahatlığıyla kullanabilir.

Güvenilirlik

JustHost %99.9 uptime garantisiyle çalışıyor. Bunun yanında yüklenmeleri dengede tutan bir teknoloji kullarak ayrıca çok hızlı sistem omurgasıyla da bunu destekliyorlar. Yüklenmeleri dengede tutan teknolojo sayesinde, eğer bir sunucuda çok yoğunluk varsa, bundan etkilenecek siteler otomatik olarak diğer sunuculara aktarılıyor, böylece bu yoğunluktan sizin siteniz etkilenmiyor ve yayınınız kesintiye uğramıyor.

Kontrol Panel

Hepimizin bildiği ve sevdiği bir kontrol panel olan cPanel kullanmalı büyük bir avantaj. Bir çok hosting müşterisi özellikle cPanel tercih ediyor. Günümüzde cPanel gibi çok iyi kontrol panelleri var o yüzden cPanel'in tahtı eskisi kadar sağlam değil ama JustHost, eski dosta güvenmekle isabetli bir karar vermiş.

Müşteri Destek

JustHost destek ekibi günün 24 saati haftanın 7 günü çalışıyor. Böylece hafta sonu sitenizin başınıza birşey gelirse, çözülmesi için hafta sonunun bitmesini beklemek zorunda değilsiniz. Telefon, eposta ya da canlı destek üzerinden sorularınıza cevap alabilir, ya da sıkça sorulan sorular kısmından belki de sorununuzu kendiniz çözebilirsiniz. Şirket politikasını, hiç bir soru, istek cevapsız bırakılmayacak olarak benimseyen Just Host destek elemanları da oldukça bilgili ve saygılı.

Müşteri Memnuniyeti

Destek ekibinin çok iyi olması ve her zaman para iade garantisi vermesi şirketin en büyük artısı. Ayrıca hosting paketinizi iptal etseniz bile bedava aldığınız alan adı da iyi bir avantaj.

JustHost Müşteri Yorumları

Yorum Yazmak Istiyorum

Bilgileriniz

 • Evet     Hayır

Yorumunuz

19+
1-

Caglar Tarafından Yazıldı

2012-07-17 20:50:36

Yorum: Aslında teşekkürüm justhost için değil eniyi10hosting.com ekibine ben ve benim gibi kafası karışmış kişileri aydınlattığınız için birkez daha teşekkür ederim. Dip not olarak ise sitenizde ki justhost reseller fiyatını denetlerseniz sevinirim. Saygılar.

Orhan Sultan Tarafından Yazıldı

2012-07-16 15:38:54

Yorum: Justhost bana göre hosting firmaları arasında bir numara. Fiyat ve performans bakımından kimse eline u dökemez. Herşey sınırsız yazısı öyle lafta değil, gerçekten öyle. Uzun yıllardır çalışıyorum ve çalışmaya da devam edeceğim.

Yavuz Çınar Tarafından Yazıldı

2012-07-11 15:35:30

Yorum: Herşey sınırsız, üstüne ücretsiz alan adı kaydı. Bunların üzerine birde 7 / 24 destek. Bu firma için anlatacak çok şey yok aslında. Müşteriyi memnun etmeyi çok iyi biliyorlar. Yıllardır çalışıyorum ve hiçbir sıkıntı yaşamadım şu ana kadar, yaşadıysam da hemen bir çözüm ürettiler. Çok hızlı ve güvenilir bir firma. Tavsiye ederim.

Murat Salihli Tarafından Yazıldı

2012-07-02 11:00:04

Yorum: Herşey sınırsız derken lafta değil gerçekte. İşini iyi yapan firma. Para iadesi birçok firmada var ancak bu süre uzayabiliyor. Justhost en geç 15 gün içerisinde paranızı iade eden bir firma. Güvenilir olması en büyük tercih sebebim.

Bekir Gürsoy Tarafından Yazıldı

2012-06-28 13:52:04

Yorum: Bir aya kadar mecburi olarak kullandığım bir firma. Hiçbir sorun yaşamadım desem yeridir. Sorunsuz host taşıma, sorunsuz uptime, sorunsuz müşteri desteği. Bence dört dörtlük bir firma. İmkan olursa tekrar çalışmak isterim böyle bir firma ile.

Münir Telli Tarafından Yazıldı

2012-06-27 18:29:40

Yorum: Sistem özellikleri bakımından çok ideal bir host firması. Fiyat olarak o çok uygun. Sektördeki öncü firmalar arasında geliyor diyebilirim. Müşteri destekleri çoğu firmaya göre çok güzel. Çalışıyoruz şu anda ve hiçbir sıkıntı görmedim bu süre zarfında.

Zeyd Uluçınar Tarafından Yazıldı

2012-06-25 19:55:24

Yorum: Sistemi kullananların en büyük artısı bana göre sınırsız alan adı kaydı. Böyle bir hizmet çok alışılagelmiş bir durum değil bana göre. JustHost'u 6 aydır kullanıyorum ve hiç bir sorun yaşamadım. Kaliteli bir firma. Herkese tavsiye ederim.

Yetkin Tarafından Yazıldı

2012-06-24 18:48:55

Yorum: Justhost'ta fiyatlar ve fırsatlar çok cazip. Tüm host ihtiyaçlarımı buradan karşılıyorum.

Berke Tarafından Yazıldı

2012-06-23 10:31:47

Yorum: O kadar kişi bu hosting firmasını tavsiye ettiki hemen seçmek istedim. Ancak seçtiğime bin pişman oldum. Para iade garantisi verdiler ve parayı hala alamadım!

Deha Tarafından Yazıldı

2012-06-17 21:03:04

Yorum: Justhost deyince hep küçük sitelere hizmet veren bir hosting akla geliyor. Bence bu yanlış. 5k'nın üstünde hiti olan sitemin hostunuda justhosta geçirdim ve tek bir problemle bile karşılaşmadım.

Birant Tarafından Yazıldı

2012-06-16 14:40:28

Yorum: Türkiyedeki siteler arasında ismini sıkça duyuran çok kaliteli bir sitem var. Sitem için seçtiğim hosting firmaları hep sitemin yükünü kaldıramadı. Ama justhost siteme en iyi şekilde hizmer verdi. Tek kelimeyle harika bir hosting.

Dursun Tarafından Yazıldı

2012-06-13 12:17:34

Yorum: En başlarda verdikleri vaatler ve hizmetler bana çok büyük gelmişti. Başarabileceklerini düşünmüyordum ama denemekten zarar gelmez deyip seçtim. Ancak bir anda harika bir sistemin içine girdiğimi anladım. O gün bugündür Justhosttan vazgeçmedim.

Mahmut Tarafından Yazıldı

2012-06-11 14:12:30

Yorum: Müşteri hizmetleri ve hosting özellikleri gelişmiş ve sürekli yenilenen bir firma. Justhosta geçtiğimden beri çok rahatım. Tek kelimeyle harika bir firma.

Latif Tarafından Yazıldı

2012-06-08 18:58:08

Yorum: Şu ana kadar seçtiğim tüm hosting firmaları beni yarı yolda bırakırken Just host diğerlerinden çok farklı olarak hep beni bir adım daha ilerletti. Herhangi bir problemim olduğundan sadece 20 dakikada cevap yazdı ve problemlerimi bitirdi. Hostinglerine diyecek laf bile yok zaten!

Ogün Tarafından Yazıldı

2012-06-06 21:28:50

Yorum: En başta blogumu daha sonra ise küçük çaplı sitemin hostingi için justhost'u seçtim. İşlerinin üstesinden çok iyi geliyorlar. Fiyatları çok uygun. Sistematik özellikleride küçük çaplı siteler için ideal.

Taner Tarafından Yazıldı

2012-06-03 13:20:54

Yorum: Ben hayatımda kendine bu kadar güvenen ve her zaman çalışan böyle bir firma görmedim. Her zaman ileriye gitmek istiyorlar ve işlerini harika yapıyorlar.

Arif Tarafından Yazıldı

2012-06-02 11:22:52

Yorum: Küçük çaplı siteler için en uygun hosting diyebilirim. Problemsiz ve çok uygun fiyatları var. Herkese tavsiye ederim.

Yasin Tarafından Yazıldı

2012-05-30 19:11:07

Yorum: Bana en iyi host hangisi diye sorsalar kesinlikle just host derdim. Çünkü hostingleri o kadar kaliteli ki şu ana kadar neredeyse hiç bir sorunlar karşılaşmadım. Vereceğimiz tüm paraları kuruşu kuruşuna hak ediyorlar. Kesinlikle şu anda en iyi hosting firması.

tuncay Tarafından Yazıldı

2012-04-18 19:05:52

Yorum: Bir arkadaşın tavsiyesi ile almıştım, babamın işyeri için basit bir siteye ihtiyaç vardı, ihtiyacımızı da karşılıyor. Ben çok kod işlerinden falan anlamam yani öyle büyük siteler falan barındırılmıyor sanırım. Esnaf siteleri falan varsa elinizde justhost deneyim derim.

sezer Tarafından Yazıldı

2012-03-28 20:21:39

Yorum: başka bir hosttan justhost'a geçtim çok ta iyi etmişim. Dediğiniz gibi e-mail dönüşleri çok hızlı. Herkese tavsiye ederim. 2010 yılı dünyanın en iyi hostimgi seçişmiş...

JustHost Hosting Plan

 • HOSTING PLAN ADI

 • TÜRÜ

 • AYLIK FİYAT

 • DISK ALANI

 • TRAFİK

Professional Web Hosting

Linux/Unix

4.95$

Sınırsız

Sınırsız

Professional Reseller Hosting

Bayi

19.95$

75 GB

600 GB

JustHost İndirim Kodları

JustHost Şirket Bilgileri

Ülke: United States

Eyalet: Delaware

 • Kuruluş Yılı: 2008
  • Destek Numarası: 1-888-755-7585
  • Destek Email: support@justhost.com

  Adres:
  501 Silverside Rd., Suite #135, 19809 USA

JustHost Video ve resimler

Image Gallery

[Gallery not found]

Video Gallery

[Gallery not found]

Copyright © 2010-2012 Eniyi10Hosting.com Tüm Hakkı Saklıdır.