Neden Seçmeli:

 • Ücretsiz Alan Adı
 • 30 Gün Para iade Garantisi
 • Eklenebilir Özellikler
 • Yüksek Uptime
 • Kontrol Panel Seçenekleri

 

Daha fazla ödemeyin
Eniyi10hosting.com ziyaretçilerine özel
$19.95
Aylık

Özellikler

 • Transfer:
  50 GB
 • Ram:
  8 GB
 • Diskalanı:
  500 GB
 • Alan Adı:
  Sınırsız
 • Birden Fazla Site:
  Sınırsız

 

LunarPages Reseller Editör Tanıtımı

Lunarpages 2000 yılı yazında Add2Net firmasının shared hosting hizmetleri vermeye başlamasıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana Lunarpages hosting sektöründe sürekli ilerleme kaydetmiş, her geçen gün yerini daha da sağlamlaştırmıştır. Büyüyen hosting şirketlerinin büyük çoğunluğunun teknik destek kalitesi düşmektedir. Bu durum Lunarpages için geçerli olmamış, teknik destek kalitesini yüksek tutarak büyümeye devam etmiştir.

İleri teknoloji, yüksek perfomans sunucuları, profesyonel 24/7/365 teknik desteği ile Lunarpages reseller hosting hizmeti ile sektörde lider firmalardan olabilmeyi başarmıştır. Lunarpages sunduğu $19,95’lik reseller planı ile web site kuracakların %90’ının ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahip. Para iadesi talep etmeniz gerekirse alan adınızı koruyabiliyorsunuz. Planı ek ihtiyaçlarınıza göre disk alanı, bandwidth, dedicated IP, özel koruma sistemi gibi seçeneklerle iyileştirebiliyorsunuz. Bu sayede örneğin aylık $15 gibi bir ek ücretle ilave 30 GB disk alanı ve 200 GB bandwidth satın alabiliyorsunuz. Hosting firmalarının çoğunluğunda olduğu gibi sınırında kullandığınız bir özelliği iyileştirmek için ihtiyacınız olmayan özelliklere ek ücret ödemek zorunda kalmıyorsunuz.

Lunarpages bandwidth ve disk alanı kullanımı konusunda herhangi bir teknik limit koymuyor. Bu sayede özellikleri sonuna kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Müşteri desteği sayesinde bayilik hizmetini kaliteli ve rahat bir şekilde verebilirsiniz. Email, canlı destek, ticket açma gibi taleplerinize çok kısa, makul bir zaman diliminde cevap bulabilirsiniz. Müşteri desteği, güvenilirlik, uygun fiyat gibi özelliklere ilave olarak Lunarpages reseller hosting alırken ücretsiz alan adı kaydedebiliyorsunuz. Hizmetten para iadesi alarak vazgeçmek istediğinizde ücretsiz alan adınız olmuş oluyor. Genel olarak uygun fiyatlarla, özelleştirilebilir reseller hosting hizmetinden memnun kalacağınızı söyleyebiliriz.

Puanlama
 • Fiyat
 • Müşteri Destek
 • Uptime Oranı
 • Özellikler
 • Genel Puan

Fiyat

Lunarpages reseller hosting hizmetine aylık $19,95’ten başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Lunarpages diğer hosting şirketleri reseller hizmetlerini gibi farklı reseller planları; gold, silver ve benzeri gibi adlar altında sınıflandırmamış. Farklı ek özellikler istediğinizde bunu $19,95 üzerine ekliyor. Bu sayede kullanmayacağınız özellik için fazla para ödemiyorsunuz. Sadece ihtiyacınız olan tek bir özellik yüzünden iki katı gibi bir fiyat ödemek durumunda kalmazsınız. Ek disk alanı 50 GB – 200 GB arası, 500 GB – 1400 GB arası bandwidth, $2,5 reseller dedicated IP, aylık $1,95 reseller ASP hesap, aylık $3,95 reseller JSP hesap, Accountlab Plus kurulum $25 ve Premium Restore aylık $10 olarak fiyatlandırılmış. Ücretsiz kurulum ile istediğiniz ödeme döngüsü ile reseller hizmeti satın alabilirsiniz.

Performans

Lunarpages reseller hizmeti ile kendi hosting şirketiniz varmış gibi hizmet verebilirsiniz. Sunucu yönetimini dert etmezsiniz. Fiziksel sunucuların barındırılması ile ilgilenmezsiniz. Bayi olarak Lunarpages kalitesi ile yüksek performans sunucularda hizmet alır, hizmet sağlarsınız. Zaten sunucu özellikleri, planlar incelendiğinde Lunarpages reseller hizmetinin ne kadar yüksek performans ile sunulan bir hizmet olduğu görülecektir. Bunun en temel nedenlerinden bir tanesi kaliteli teknik destek sayesinde sunucuların gözetim altında tutulması ve sürekli olarak teknik düzenlemelere tabii tutulmasıdır.

Güvenilirlik

Lunarpages yıllardır verdiği hizmet ile güvenilirliğini kanıtlamıştır. Bu kaliteden olsa gerek 30 gün para iade garantisi sunuyor. Tüm sunucularda ve network ekipmanlarında 12 ay boyunca %99,9 açık kalma garantisi veriliyor. Sunucuların sürekli olarak düzenli çalışabilmeleri için güç kaynakları, jeneratörler dizayn edilmiş. DDoS koruması, sunucu gözetimi ve daha birçok özellik ile Lunarpages reseller hosting hizmetine diğer hizmetlerinde olduğu gibi güven veriyor.

Kontrol Panel

Kontrol panel, reseller hosting hizmetinde kalite standartları belirleyen en temel kriterlerden bir tanesidir. Donanım, özellikler ne kadar iyi olursa olsun, kullanılabilir, lisanslı ve sınırsız kontrol panelleri ile hizmeti rahatlıkla yönetebilmek, onun tüm sağlayabileceklerinden faydalanmak çok önemlidir. Lunarpages WHM admin kontrol paneli, online kontrol paneli ve cPanel sağlıyor. Fantastico scripti sayesinde dakikalar içerisinde panelinizden alışveriş sisteminizi kurabilirsiniz. cPanel kontrol paneliniz ile rahatlıkla alan barındırabilir, veri tabanlarınızı yönetebilir, FTP hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz. Hem sizin, hem de müşterileriniz için JustHost tarafından sağlanan kontrol panelleri ile hesap yönetmek büyük kolaylık olacak.

Müşteri Destek

Lunarpages reseller hosting hizmeti için ödül kazanmış teknik destek hizmetini sağlıyor. Sunucular 24/7/365 gözetim altında tutulduğundan herhangi bir problem olduğunda anında analiz etmek, müdahale etmek mümkün oluyor. Teknik destek için email atabilir, telefonla arayabilir, ticket açabilirsiniz. Canlı destek ile de satış desteği alabilinir. support@lunarpages.com adresine email atarak teknik destek alabilirsiniz. Telefon desteği hafta içi 7 – 19 arası hafta sonu 7 – 15:30 arası olmak üzere kullanılabilinir. Yine forum, wiki sistemleri ile de bilgi alabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Profesyonel reseller hosting hizmeti, %99.9 uptime garantisi, 30 gün içinde para iade,24/7/365 teknik destek, sınırsız özellikler, modüler plan… bir sunucudan daha ne bekleyebilirsiniz ki? Siz daha çok pazarlama taktikleri, müşteri portföyü geliştirmeye konsantre olurken Lunarpages sizin yerinize hesap güvenliği, gözlemleme, güncelleme gibi işlemlerin yönetimini yapıyor. Lunarpages reseller hosting hizmeti bütün bu özellikleri ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyor.

LunarPages Reseller Müşteri Yorumları

Yorum Yazmak Istiyorum

Bilgileriniz

 • Evet     Hayır

Yorumunuz

0+
0-
Bu şirket hakkında müşteri yorumu henüz yazılmamış. İlk yazan siz olmak ister misiniz?

LunarPages Reseller Hosting Plan

 • HOSTING PLAN ADI

 • TÜRÜ

 • AYLIK FİYAT

 • DISK ALANI

 • TRAFİK

Webmaster Reseller Plan

Reseller

19.95$

50 GB

500 GB

LunarPages Reseller İndirim Kodları

LunarPages Reseller Şirket Bilgileri

LunarPages Reseller Video ve resimler

Image GalleryVideo Gallery

[Gallery not found]

Copyright © 2010-2012 Eniyi10Hosting.com Tüm Hakkı Saklıdır.