Neden Seçmeli:

 • Developer'lar için uygun VPS
 • Win ve Linux Seçeneği
 • Yüksek Performans
 • Parallels VPS
 • XEN Cloud

 

 
Eniyi10hosting.com ziyaretçilerine özel
44.95$
Aylık Başlayan Fiyatlarla

Özellikler

 • Transfer:
  1000GB
 • Ram:
  512MB
 • Diskalanı:
  30GB
 • Alan Adı:
  Sınırsız
 • Birden Fazla Site:
  Sınırsız

 

LunarPages-VPS Editör Tanıtımı

LunarPages VPS Linux veya Windows hosting, yüksek kaynak ihtiyacı olan web siteler için uygun ve kaliteli seçenekler sunuyor. Sistem özellikleri ve kullanım rahatlığı bakımından Linux veya Windows VPS sunucular shared hosting fiyatlarından biraz pahalı, dedicated sunuculardan biraz daha düşük sistem özelliklerine sahipler. Webmasterlar, Linux veya Windows VPS kullanmak isteyenler için LunarPages VPS hosting iyi bir seçenek olarak görünüyor. Panel özellikleri açısından incelemek gerekirse LunarPages Parallels Linux, Windows VPS Parallels Virtuozzo panel ile kontrol edilebilinir. Bu sayede iyi özelliklere sahip, bağımsız kaynaklar kullanan VPS sunucunuzu rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Fiyatlar bakımından incelediğimizde LunarPages VPS hosting hizmeti ile sunulan sistem kaynakları ve özelliklerin gerçekten çok cazip olduğu görülüyor. Tüm VPS müşterilerine 1 TB aylık bandwidth ve 20 GB disk alanı sunuluyor. Paket özellikleri sınırsız olmasa da çok büyük çoğunluğun ihtiyacını karşılayabilecek özelliklere sahip.

Bizce bir web hosting hizmetinin kalitesinin en iyi göstergelerinden bir tanesi müşteri memnuniyetidir. Hızlı bir araştırma ile LunarPages forumlarındaki yazılanlar, internet üzerinde yorumlar okunursa görülecektir ki çok büyük çoğunluk aldıkları LunarPages hizmetinden çok memnun. Kurulduğu 2000 yılından beri LunarPages VPS web hosting çok fazla sayıda ödül ve iyi yorum aldı. Bütün bunlar LunarPages VPS hosting hizmetinin güvenilirliğinin, kalitesinin şüphesiz en iyi göstergeleridir.

LunarPages VPS hosting hizmeti orta ve yüksek hitli sitelerin ihtiyaç duyacağı sistem kaynaklarını sağlamaktadır. Lakin yine de yeterli olmaması durumunda modüler özellikler ile ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilebilinir. Bahsettiğimiz özelliklere ilave olarak LunarPages VPS hizmeti alındığında ücretsiz IP ve alan adı, ücretsiz Parallels Plesk Panel, 24/7/365 destek ve %99.9 açık kalma garantisi, 512 MB RAM, 1 TB bandwidth ve tamamı ile özelleştirilebilinir Windows veya Linux sistemler ek olarak sağlanmaktadır.

Puanlama
 • Fiyat
 • Müşteri Destek
 • Uptime Oranı
 • Özellikler
 • Genel Puan

Fiyat

LunarPages VPS hizmeti için iki adet plan bulunduruyor. Bunlardan birincisi Linux VPS, diğeri ise Windows VPS. Temel ihtiyaç duyulan özellikler ile birlikte sunulan bu VPS planlarına ek olarak istediğiniz iyileştirmeleri ücreti mukabilinde yapabilirsiniz. Modüler paket hazırlanması ile ihtiyaç duyulmayan sistem özellikleri için fazladan ücret ödenmesinin önüne geçilmiş. Aylık $44,95’ten başlayan fiyatlarla Linux VPS hizmetine, ücretsiz kurulum ile sahip olabilirsiniz. Ayrıca, eğer Windows VPS ihtiyacınız var ise yine Linux VPS ile benzer sistem özellikleri ile sağlanan Windows VPS hizmetine aylık $59,95’ten başlayan fiyatlarla sahip olmak mümkün. Sistem temel özellikleri, modüler olarak özelleştirilebilmesi ve sağlanan kaynaklar düşünüldüğünde LunarPages VPS hosting hizmetinin fiyatlarının uygun olduğu söylenebilinir.

Performans

512 MB RAM, 30 GB disk alanı, 1 TB bandwidth düşünüldüğünde VPS hizmetinin fiyat / performans oranını bizce çok iyi. Windows Server 2008 R2, CentOS 5.x ve 6.x sürümlerinin kullanıldığı makinelerde bu sistemlerin tüm özellikleri en iyi şekilde zaten sağlanıyor. Kararlı işletim sistemleri sayesinde yine yüksek performanslı sunucular elde etmek mümkün. 99.9% açık kalma garantisi ve fiziksel makine özellikleri düşünüldüğünde, VPS sunucular da yine yüksek performans sağlayacaklardır. MySQL, PHP sistemler için tercihen Linux, MsSQL ve ASP sistemler için de Windows VPS’i rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Güvenilirlik

Öncelikle 30 gün para iade garantisi olması çok büyük bir avantaj. Eğer sistem özellikleri sizin ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, hizmetlerden memnun kalmadıysanız para iadesi talep edip hizmetten yararlanmayı bırakabilirsiniz. Bu sayede mağdur olmadan VPS hizmetini deneyebilirsiniz. Buna ek olarak tüm LunarPages VPS sunucuları 24/7/365 gözlemleniyor. %99.9 açık kalma garantisi ile yılda sadece 9 saat kadar kapalı kalabilir demektir. Güvenlik duvarı, yedekleme servisleri ve yedekleme disk alanı ile de LunarPages VPS hosting hizmeti yüksek güvenilirlik sağlıyor.

Kontrol Panel

LunarPages Linux & Windows VPS hosting planları içerisinde farklı kontrol panel alternatifleri ile birlikte sunulmaktadır. Virtuozzo Power Panel, işletim sisteminize göre cPanel ya da Plesk seçebilirsiniz. Parallels Plesk 10 alan adı sınırlı paneli ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Plesk 100 alan adı seçeneği için $10 kurulum ve aylık $35, Plesk sınırsız için $10 kurulum ve aylık $45 ek ücret ödemeniz gerekmektedir. İhtiyacınıza ve alışkanlıklarınıza göre istediğiniz panel ile sunucuyu yönetebilme olanakları sağlanmış.

Müşteri Destek

LunarPages Linux & Windows VPS hosting hizmetleri için 24/7/365 network gözlemleme sistemlerinden faydalanabilirsiniz. Buna ilave olarak teknik destek, müşteri desteği alabilirsiniz. Ödül kazanmış LunarPages desteği ile problemlerinize çok kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Dilerseniz LunarPages sizin için hesap güvenliği, güncellemeler, yamalar gibi sistem yönetim işlerini sizin yerinize halledebilir. Bu sayede siz de sadece sitenizin, online işletmenizin gelişmesine, markalaşmasına konsantre olabilirsiniz. Teknik destek telefon, email ve canlı destek formatlarında sunulmakta.

Müşteri Memnuniyeti

LunarPages VPS hosting hizmetlerine duyduğu güvenden olsa gerek 30 gün para iade garantisi sunuyor. Ödül kazanmış destek ve gözlemleme ile yılın her haftası, haftanın her günü, günün her saati bu kaliteli destekten faydalanabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki, satıştan, fiyatlardan sonra bir firma sizin soru ve sorunlarınız ile ne kadar kısa sürede ilgileniyorsa, size ne kadar kaliteli destek veriyorsa sizin için o kadar iyidir. Sistem kaynaklarının çok iyi olması, fiyatlarının çok uygun olması aranılan özellikler olabilir. Lakin sistem kapandığında, erişilmez olduğunda, sizden kaynaklanmayan, sunucudan kaynaklanan bir problem olduğunda size ne kadar sürede cevap veriliyor, bu daha önemlidir. Bu özellikleri ile LunarPages VPS hosting yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyor.

LunarPages-VPS Müşteri Yorumları

Yorum Yazmak Istiyorum

Bilgileriniz

 • Evet     Hayır

Yorumunuz

1+
0-

Halil Ertenlice Tarafından Yazıldı

2012-07-09 14:38:44

Yorum: Windows ve linux seçenekleri gerçekten çok iyi. Arkadaş tavsiyesi ile bu firma ile tanıştım ve şu ana kadar hiçbir problemim olmadı desem abartmam herhalde. Performanslarına diyecek yok harikalar.

LunarPages-VPS Hosting Plan

 • HOSTING PLAN ADI

 • TÜRÜ

 • AYLIK FİYAT

 • DISK ALANI

 • TRAFİK

Linux VPS

VPS

44.95$

30GB

1000GB

Windows VPS

VPS

59.95$

30GB

1000GB

LunarPages-VPS İndirim Kodları

LunarPages-VPS Şirket Bilgileri

LunarPages-VPS Video ve resimler

Image GalleryVideo Gallery

[Gallery not found]

Copyright © 2010-2012 Eniyi10Hosting.com Tüm Hakkı Saklıdır.