Neden Seçmeli:

 • 3.95$'dan Başlayan Fiyatlar
 • Ücretsiz Alan Adı
 • Her keseye göre Hosting
 • Güveniir
 • Mükemmel Destek Ekibi


Eniyi10hosting.com ziyaretçilerine özel
$3.95
Başlayan Fiyatlarla

Özellikler

 • Aylık Transfer (GB):
  Sınırsız
 • Eposta Kutusu:
  Sınırsız
 • Diskalanı (GB):
  Sınırsız
 • Eposta Hesabı:
  Sınırsız
 • Birden Fazla Site:
  Destekliyor

 

LunarPages Editör Tanıtımı

Lunarpages 2000 yılının yaz aylarında Add2Net adlı şirket hosting servislerini paylaşımlı olarak vermeye karar vermesiyle birlikte kuruldu.

Lunar Pages zaman içinde oldukça popüler, sektörün bilinen ve tercih edilen markalarından biri haline geldi. Bunun başlıca sebeplerinden biri de şirketin başlangıcından beri sunduğu servis kalitesi. Oldukça büyümelerine rağmen üst seviyelerde tuttukları servis kalitesi ve müşteri destek hizmetleriyle sektör içinde diğer büyük şirketlerle pek çok açıdan karşılaştırılmaya başlandı. LunarPages’ın bu haklı ünü, çok kaliteli servisleri, hızlı ve çözümcü müşteri destek hizmeti ve A kalitedeki data center’larından gelmekte.

Pek çok hosting şirketinin aksine, Lunarpages’ı aradığınızda her zaman telefonun karşısında birini bulabiliyorsunuz. Her kesimden hosting alıcısına hitab eden şirkette, linux hosting’den, windows hosting’e, Sanal sunucu olarak adlandırdığımız VPS hosting’den, Dedicated sunuculara kadar her türlü seçenek bulunmakta. 3.95$ başlayan aylık fiyatlarıyla Lunar Pages aradığınız özelliklere sahip bir hosting paketini rahatça bulabileceğiniz bir şirket. İster blog hosting yapıp WordPress kurun, isterseniz işletmenizin web sitesini barındırın, isterseniz de yüklü yazılımlar çalıştırmanız gereken bir ürününüz olsun. Biz LunarPages’ı bu geniş ve kaliteli hizmet skalasından dolayı kutluyoruz.

Puanlama
 • Fiyat
 • Müşteri Destek
 • Uptime Oranı
 • Özellikler
 • Genel Puan

Fiyat

Lunarpages fiyatlandırma konusunda bizden geçer not alıyor. En uygun hosting paketi 3.95$'dan müşterilerine sunuyor. Disk alanı ve aylık transfer limitli olsa da, verdikleri kota şu an internet üzerinde hosting ihtiyacı olan insanların yüzde 90'ına hitab ediyor. Eğer bir windows hosting ihtiyacınız varsa, o zaman 9.95$'dan başlayan fiyatlarla LunarPages'ın windows planlarına göz atmak mümkün. Eğer çok trafik alan bir websiteniz varsa, yine şirketin bu konuda uygun fiyatlı olan Business Web Hosting paketi var. Bu paket 19.95$ aylık olarak satılıyor. Sınırsız disk alanı ve 3TB (evet sınırsızdan bir farkı yok) trafik sağlıyor. Lunarpages'ın farklı segmentlerde uygun fiyat politikası güttüğünü söylemek mümkün. Kesinlikle fiyat konusunda bizden tam puan alıyorlar.

Performans

Lunarpages yaptığımız testler sonucunda performans adına iyi izlenimler bıraktı. Açıkçası test sunucularında yaptığımız testlerin sonunda her türden dosya download'ını herhangi bir kopma olmadan hızlıca indirebildik. Lunar Pages bu anlamda iyi bir iş başardı. Bunun arkasında yatan sebeplerin başında, şüphesiz dünyanın en iyi datacenter'larından birine sahip olmaları yatıyor. günün 24 saati, yılın 365 günü her saniye denetim ve performans testleri yapılan datacenter'ın performansında herhangi bir problem görüldüğünde anında müdahale ediliyor. Kulağa biraz garip gelse de LunarPages bu konuda ün yapmış firmalardan biri.

Güvenilirlik

LunarPages datacenter'ları, maksimum güvenlikli her türlü yazılım ve donanımla teknolojinin verdiği imkanlar doğrultusunda yenilenen sistemlerle korunuyor. Websiteniz lunarpages ile emin ellerde.

Kontrol Panel

Lunarpages pek çok popüler linux ve windows hosting hizmeti veren şirketler gibi kontrol paneli olarak CPanel kullanıyor. kontrol panelinde ödeme takibinden, sitenizin yönetimine, hosting paketinize yeni özellikler eklemeye, alan adı satın almaya kadar aklınıza gelen herşeyi kolayca yapabilirsiniz.

Müşteri Destek

Müşteri hizmetleri dediğimizde LunarPages bu konuda oldukça ciddi bir firma. Müşteri destek çalışanlarını sürekli testlere ve eğitimlere sokan firmanın, bu konuda müşterilerinden gelebilecek en ufak bir şikayete tahamülü yok. İster email yoluyla, isterseniz de telefon yardımıyla günün 24 saati ulaşabileceğiniz bir destek ekibi bulunan firmanın, destek forumları da oldukça popüler ve aktif.

Müşteri Memnuniyeti

30 Gün para iadesi, %100 hizmet garantisi, bol seçenekli ucuz hosting paketleri, Türk hosting kullanıcılarını memnun etmekte zorlanmıyor.

LunarPages Müşteri Yorumları

Yorum Yazmak Istiyorum

Bilgileriniz

 • Evet     Hayır

Yorumunuz

9+
0-

Hakan Kiraz Tarafından Yazıldı

2012-07-14 12:46:03

Yorum: Bu firmanın en sevdiğim tarafı kendi isteklerime göre, ihtiyacıma göre bir paket hazırlamaları oldu. Genel özellikleri ile belirttim sitemi onlarda en uygun paketi hazırladılar ve ona göre fiyat biçtiler. Performans olarak çok iyiler. Aldığı paranın hakkını sonuna kadar veriyor!

İsmail TARIL Tarafından Yazıldı

2012-07-11 15:33:37

Yorum: Çoğu firmanın aksine ücretsiz alan adı regleme imkanı sunuyor. Bu anlamda gerçekten çok iyi bir hizmet veriyorlar. Sınırsız alan adı barındırma ve sınırsız trafik de bunlara ayrıca bir performans getiriyor. Herşeyiyle dört dörtlük bir firma diye düşünüyorum. Pişman olmazsınız.

Sinan Palas Tarafından Yazıldı

2012-07-04 09:24:39

Yorum: Çok güvenilir bir firma. Sitenize herhangi bir saldırı olmuyor. Olsa bile aldıkları güvenlik önlemleri ile bir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Küçük büyük farketmeden bütün sitelere en iyi hizmeti veren bir firma. 6 aydır çalışıyorum kendileri ile ve hiçbir sıkıntı yaşamadım daha.

Cihat Kısa Tarafından Yazıldı

2012-07-02 11:11:12

Yorum: Yaklaşık 1 yıl kadar önce 6 ay kadar kullandım mecburiyetten ama o kadar memnun kaldım ki hala kullanmaya devam ediyorum. destek olarak çok iyiler, hemen dönüt alıyorsunuz. Kimseyi üzmemek içinde her keseye ayrı hosting imkanları var. İyi bir firma , işini seviyor.

Abdülkadir Sarı Tarafından Yazıldı

2012-07-02 10:31:18

Yorum: Çok uygun fiyatlar var gerçekten. Sitenizin özelliğine göre kendi bütçenize göre hosting alabiliyorsunuz. Güvenilir olması da cabası. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma. Tavsiye eder m.

Cihan Soylu Tarafından Yazıldı

2012-06-29 00:43:51

Yorum: Lunarpages kimseyi kaybetmek istemiyor ve kişiye özel hosting kullanıma sunuyor. Çok doğru bir uygulama, size yetecek özellikleri almanız yani trafiğiniz düşükse sınırsız almanıza gerek yok. Bu bakımdan tercih edilir bir firma. İşlerini de iyi yapıyorlar. Uzun yıllardır faliyet veren bir firma diye biliyorum.

Selman Çelik Tarafından Yazıldı

2012-06-26 11:36:52

Yorum: Bana göre lunarpages hosting şirketleri arasında parmakla gösterilecek kadar belirli işler yapıyor. Sınırsız trafik, sınırsız disk alanı ve güvenilir hizmet ile adeta bu konuda çığır açmış bir firma.

Servet Açık Tarafından Yazıldı

2012-06-24 17:17:01

Yorum: Müşteri desteği ve fiyat olarak tercih edilebilir bir firma. Verdiği hizmetlerle de diğer VPS firmalarından altta kalır tarafları yok. 6 ay kadar çalıştım ve hiçbir sıkıntı yaşamadım diyebilirim.

Yusuf Çamlı Tarafından Yazıldı

2012-06-23 20:33:50

Yorum: Bir ara bu firma ile çalışmıştım. Müşteri desteği konusunda çok pratikler. Performans olarakta bir çok firmayı geride bırakacak özelliğe sahip bir firma. Yenilenebilir bir teknolojiye sahip olması da güvenlik açısından çok önemli.

LunarPages Hosting Plan

 • HOSTING PLAN ADI

 • TÜRÜ

 • AYLIK FİYAT

 • DISK ALANI

 • TRAFİK

Business Web Hosting

Linux/Windows

19.95$

Sınırsız

3TB

Linux Windows VPS

VPS

44.95$

30GB

1000GB

Dedicated Hosting

Dedicated

109$

2x80GB

2000GB

Managed Hosting

Managed

49.95$

-

-

Microsoft Exchange Email

Eposta

10.95$

-

-

Webmaster Reseller Hosting

Reseller

19.95$

50GB-200GB

500GB-1400GB

Basic Web Hosting

Linux

4.95$

Sınırsız

Sınırsız

Windows Web Hosting

Windows

9.95$

Sınırsız

Sınırsız

Starter Web Hosting

Linux

3.95$

5GB

50GB

LunarPages İndirim Kodları

LunarPages Şirket Bilgileri

LunarPages Video ve resimler

Image Gallery

[Gallery not found]

Video Gallery

[Gallery not found]

Copyright © 2010-2012 Eniyi10Hosting.com Tüm Hakkı Saklıdır.