Neden Seçmeli:

 • Kendi Planını Yarat!
 • Reklam kuponları
 • Sınırsız hesap ekleme
 • Yüksek uptime
 • Ücretsiz SSL
Şimdi Reseller Sahibi olun!
Eniyi10hosting.com ziyaretçilerine özel
32.95$
Aylık başlayan fiyatlarla...

Özellikler

 • Trafik (GB):
  600
 • Ram:
  1024 MB
 • Diskalanı (GB):
  40
 • Alan Adı:
  Sınırsız
 • Birden Fazla Site:
  Sınırsız

 

myhosting Reseller Editör Tanıtımı

Kurulduğu yıldan beri myhosting kaliteli, kurumsal, dünya standartlarında hizmet vermektedir. Yüz binlerce müşteriye, milyonlarca siteyi barındırma hizmeti sağlamaktadır. myhosting kalitesi ile çok özel hizmetlerden hem siz hem de müşterileriniz faydalanabilir. Reseller servisinin tüm özelliklerinden sonuna kadar en iyi şekilde myhosting sayesinde yararlanabilirsiniz. Kendi hosting şirketinizin olması çok büyük zahmet, sermaye, ekipman, personel ve yazılım yatırımı gerektirmektedir. Dünya standartlarında hizmet vermek bunları dert etmeden sadece pazarlamaya odaklanarak işletmenizi geliştirmek için myhosting reseller hosting hizmetini seçmek yapabileceğiniz en iyi tercihlerdendir.

Reseller hosting hizmeti için myhosting sizlere üç farklı plan sunuyor. Bunlar temel olarak işletim sistemi ve kontrol paneli ihtiyacınıza göre şekilleniyor. Standart olan Windows ve Linux reseller planlarında belirlenen disk alanı ve bandwidth çok büyük çoğunluğun taleplerini karşılayabilecek şekilde ayarlanmış. Windows Reseller planına aylık $32,95’e sahip olabilmek mümkün. Bu planla beraber Sınırsız Plesk Panel 10, SSL Key, $75 Adwords + $75 Bing & Yahoo! arama reklam kuponları sağlanıyor. Windows Reseller hizmeti için bu özellikler ve bu fiyat gerçekten çok uygun. Aynı şekilde Linux Reseller planı da benzer özelliklere sahip. Ücretsiz cPanel ve WHMCS, sınırsız alan barındırma, SSL Key, $75’lık Google Adwords, Bing ve Yahoo! arama kuponları veriliyor. Linux reseller planı da Windows Reseller gibi 40 GB disk alanı, 600 GB bandwidth ve 1024 MB RAM sağlıyor. Son olarak VPS reseller çözümlerine myhosting bir üçüncüsünü eklemiş. Build your own olarak adlandırılan bu hizmet $15,95’ten başlayan çözümler sunuyor. İstediğiniz kontrol panelini, işletim sistemini seçebiliyorsunuz. Bandwidth, disk alanı ve RAM miktarını bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre arttırmak mümkün. Dikkat etmeniz gereken, burada bulunan preset’lerden seçerken fiyatların Linux Reseller ve Windows Reseller hazır planlarına göre çok az daha maliyetli olduğu. Bu yüzden eğer ihtiyaçlarınızı hazır reseller planları karşılıyorsa, bunlardan bir tanesini, Linux veya Windows tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Bu planlar ve hizmetleri myhosting tarafından sağlanan, önceden kurulmuş ve ayarlanmış kontrol panelleri ile rahatlıkla, profesyonelce yönetebileceksiniz. Sistemlere istediğiniz yazılımları yükleyebilecek, özelleştirebileceksiniz. İhtiyaçlarınıza göre belirli özellikleri istediğiniz zaman iyileştirebilecek, bu sayede kesintisiz ve kusursuz hizmet almaya ve dolayısı ile vermeye devam edebileceksiniz. Bütün bunları yaparken 24/7/365 teknik destekten yararlanabileceksiniz. Bu destek kapsamında yamalama, sistem bakım, onarım ve gözlemlenmesi ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Unutmayınız ki, hizmetler arasındaki küçük disk alan farklılıkları, bandwidth limitleri işletmenizi çok etkilemeyebilir ama soru ve sorunlarınıza anında, ücretsiz ve profesyonel çözüm sağlanması çok önemlidir. Bu servisin telefon, email ve chat ile veriliyor olması da çok büyük bir artı. Shared hosting hizmeti yetersiz geliyor, dedicated hosting için bütçeniz yeterli değilse myhosting reseller VPS hosting çözümleri uygun fiyatlarla tam sizin ihtiyacınıza göre.

Puanlama
 • Fiyat
 • Müşteri Destek
 • Uptime Oranı
 • Özellikler
 • Genel Puan

Fiyat

myhosting reseller paketleri üç temel plan ile sunuluyor. Bu planlar temel olarak Linux, Windows ve özelleştirilebilinir reseller planları olarak birbirinden farklılık göstermektedir. Windows reseller aylık $32,95, Linux reseller aylık $55,75 ve isteklerinize göre özelliklerini seçebileceğiniz myhosting hizmeti aylık $15,95’ten başlamaktadır. Kaliteli hizmet, inanılmaz özellikler uygun fiyatlarla sunuluyor. Plan özellikleri detaylı olarak incelenirse ve diğer reseller hosting hizmetleri ile karşılaştırılırsa aylık Windows reseller için $32,95 ve Linux reseller için $55,75 gibi rakamların gerçekten de çok cazip olduğu rahatlıkla görülebilir.

Performans

Reseller hosting hizmetinde sunulan paneller, özellikler sayesinde müşterilerinize myhosting.com garantisi ile yüksek performanslı reseller hizmeti sunabilirsiniz. myhosting sunucuları 7/24 gözlem altında tutulduğundan, sürekli takip edilen sunucular ile alakalı bir performans kaybı söz konusu olduğunda anında müdahale edilebiliyor. Hosting hizmeti sağlamada en önemli kriterler arasında yüksek performansın devamlılığı olduğunun farkında olan myhosting performans kaybı yaşatmadan yüksek açık kalma süresi garanti ediyor.

Güvenilirlik

myhosting dünyanın güvenilirliği en yüksek hosting firmalarındandır. Yılların tecrübesi ile müşterilerine kaliteli ve sağlam kurumsal hizmet vermektedir. Kullandığı ileri donanım ve yazılım teknolojileri sayesinde myhosting her zaman servislerini en iyi şekilde sunmaya özen gösteriyor. Sunduğu açık kalma garantisi, sürekli ve hızlı destek sayesinde sunduğu kalitenin devamlılığını da en iyi şekilde sağlamaktadır. myhosting.com reseller hizmeti ile müşterilerinize en iyi şekilde, rahatlıkla güvenilir hizmet sağlayabileceksiniz.

Kontrol Panel

Reseller hizmetinde Windows Reseller planında sınırsız Plesk Panel 10 sağlanmaktadır. Linux Reseller planında ise ücretsiz cPanel ve WHMCS sağlanmaktadır. Bu esnek ve alanında dünya lideri iki kontrol paneli seçeneği ile sorunsuz bir şekilde hem müşterileriniz hem de siz hosting fonksiyonlarını zaman kaybetmeden yapabileceksiniz. Windows veya Linux, hangi işletim sistemi olursa olsun, karışık komutlar, yazılım kurulumları ile boğuşmayacak, sağlanan kaliteli WHM, cPanel ve Plesk ile sadece işletmenizin gelişmesine ve pazarlamasına konsantre olabileceksiniz.

Müşteri Destek

Bütün reseller planları için özel teknik destek sağlanmaktadır. Bu sayede teknik sıkıntıları düşünmenize gerek kalmayacaktır. Reseller planlarının da amacı, en temelinde budur. Yılın 365 günü, haftanın her günü, her saat istisnasız teknik destek ekibine ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olduğu anda yardım alabilirsiniz. Müşterilerinize düzgün ve güvenilir bir hizmet garanti edebilirsiniz. Teknik destek kapsamında yazılım yama ekleme, görüntüleme, bakım ve onarım gibi işlemler bulunmaktadır. Telefon, email ve chat desteği sağlanmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

%99,9 açık kalma garantisi, yamama, güvenlik güncelleştirmesi, sistem dinleme, takip, acil durumlardan yedeklerle en iyi şekilde kurtulma, yavaşlama ve sistem yük problemleri çözümü, yedekleme, güvenlik duvarı ve panel güncellemeleri söz konusu olduğunda çok kaliteli, dünya standartlarında hizmet veren myhosting bu sayede yüksek müşteri memnuniyeti sağlayabiliyor. Para iade garantisi, teknik destek kalitesi, uygun fiyatlar, yüksek performanslı bilgisayarlar ve RAID disk alanları ile birlikte myhosting reseller hizmeti çok cazip bir hal alıyor.

myhosting Reseller Müşteri Yorumları

Yorum Yazmak Istiyorum

Bilgileriniz

 • Evet     Hayır

Yorumunuz

0+
0-
Bu şirket hakkında müşteri yorumu henüz yazılmamış. İlk yazan siz olmak ister misiniz?

myhosting Reseller Hosting Plan

 • HOSTING PLAN ADI

 • TÜRÜ

 • AYLIK FİYAT

 • DISK ALANI

 • TRAFİK

Windows Reseller

Reseller

32.95$ / Ay

40 GB

600 GB

Linux Reseller

Reseller

55.75$ / Ay

40 GB

600 GB

Build Your Own

Reseller

Seçime bağlı

Seçime bağlı

Seçime bağlı

myhosting Reseller İndirim Kodları

myhosting Reseller Şirket Bilgileri

myhosting Reseller Video ve resimler

Image GalleryVideo Gallery

[Gallery not found]

Copyright © 2010-2012 Eniyi10Hosting.com Tüm Hakkı Saklıdır.