Neden Seçmeli:

 • Kendi VPS'ini Oluştur
 • Uygun Fiyat
 • Türkçe Müşteri Desteği
 • Reseller VPS Seçeneği
 • %100 Uptime Garantisi


Kendi VPS'ini Yarat!
Eniyi10hosting.com ziyaretçilerine özel
14.95$
Başlayan Fiyatlarla

Özellikler

 • Aylık Transfer (GB):
  Kendin Belirle
 • Eposta Hesabı:
  Kendin Belirle
 • Diskalanı (GB):
  Kendin Belirle
 • Ram:
  Kendin Belirle
 • Kontrol Paneli:
  Kendin Belirle

 

myhosting VPS Editör Tanıtımı

myhosting.com, yine Türkiye’de oldukça adı geçen bir şirketin tanıtımını yapıyoruz. Aslında bunu yapmaktan da gurur duyuyoruz. Çünkü bildiğimiz kadarıyla bu şirketin Üst ve Orta kademe yöneticileri Türklerden oluşmakta. 1997′den beri sektörün içerisinde olan şirket, son zamanlarda yaptığı VPS atılımıyla etrafta adından söz oldukça söz ettirmeye başladı. 60000 üzerinde müşterisiyle oldukça büyük bir şirket olan myhosting, güvenilir ve iyi hizmet veren bir şirket olduğunu çalıştığı diğer firmalarla da kanıtlıyor. Genelde sektörde en çok söz sahibi isimlerle çalışan şirket, geniş hosting seçenekleriyle küçükten büyüğe her türlü siteyi barındırabilecek özellikleri taşıyor.

VPS sunucularında Windows ve Linux seçeneği bulunmakta. Yine bayii hosting arayanlar için de oldukça iyi bir VPS seçeneği sunuyorlar.

MyHosting Sanal sunucu ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeyi garanti ediyor. Özellikle Kendi planını kendin yarat (Build Your Own VPS) seçeneğiyle sıfırdan bir VPS yaratabiliyorsunuz. Açıkçası başka hiçbir hosting firması bu kadar detaylı bir Sanal Sunucu planı yaratma özelliği taşımıyor. Kontrol panel olarak yine dilediğiniz kontrol panelini seçebiliyorsunuz. Bunlar arasında Plesk ve cPanel de bulunmakta. Bu tarz bir vps yaratma desteği genel olarak dedicated sunucularda görünmekte ama myhosting aynı hizmeti VPS paketlerinde vererek diğer firmalar arasında öne çıkıyor.

Sanal sunucu planlarında Windows VPS ve Linux VPS destekleyen firmada, tam olarak ne alacağına karar veremeyen kullanıcılar için hazır planlar da bulunuyor. Bu planlar arasında Reseller Hosting’den, Developer Hosting’e kadar pek çok seçenek ve alternatif bulunmakta.

Datacenter seçeneklerinde Kanada ya da Amerika bulunan myhosting şu an için Avrupa’da bir datacenter desteği vermiyor.  VPS sunucularında da %100 uptime garantisi veren şirket 30 gün para iadesi sunuyor. Bu süre içerisinde beğenmezseniz VPS hesabınızı kapatıp ücret iadesi isteyebiliyorsunuz.

Puanlama
 • Fiyat
 • Müşteri Destek
 • Uptime Oranı
 • Özellikler
 • Genel Puan

Fiyat

Bu kadar iyi özellikleri bulunan VPS'ler için talep ettikleri fiyatlar oldukça iyi. Aylık (sitemizden bulabileceğiniz kuponla) ortalama 12$ gibi bir fiyata başlangıç VPS'i alabilmeniz mümkün. Firmanın özellikle VPS konusuna yoğunlaşması nedeniyle, verdikleri fiyatları diğer hosting sitelerinde bulabilmeniz pek mümkün görünmüyor. Fiyat için myhosting'e tam puan veriyoruz.

Performans

Kanada ve Amerika'da data center'ları bulunan şirket, ihtiyacınız olan trafiğe göre çözüm sağlıyor. %100 uptime oranını garanti eden şirketin datacenter'larında kullandığı teknoloji de oldukça iyi. Performans bulunduğunuz ülkeye ve kullandığınız yazılımlara göre değişse de, test ettiğimiz server'daki sonuçlar bizi tatmin etti. Web yazılımından, oyun server'ına kadar değişik testlerden başarıyla geçti.

Güvenilirlik

myhosting.com 14 yıllık tecrübesini her alana yaymış durumda. Shared hosting'den sonra VPS Sanal Sunucularında da büyük adımlar atmış firma stratejik partnerlerini seçerken de çok hassas davranıyor. Sunucularında her zaman son teknoloji yazılım ve donanım kullanan firma Cisco ve Dell gibi büyük firmalarla çalışıyor. Tüm myhosting.com hosting seçenekleri %100 servis garantili ve 30 gün para iadeli.

Kontrol Panel

Sanal Sunucularında kontrol panel seçimini müşterilerine bırakmış olmaları büyük avantaj. isterseniz Cpanel, isterseniz de Plesk kontrol panelini seçebiliyorsunuz. myhosting.com kontrol panelinde ödeme takibinden, sitenizin yönetimine, hosting paketinize yeni özellikler eklemeye, alan adı satın almaya kadar aklınıza gelen herşeyi kolayca yapabilirsiniz.

Müşteri Destek

VPS sorunları hakkında deneyimli ve eğitimli bir kadrosu bulunan myhosting.com, müşterilerine 7 gün 24 saat, ister telefon, ister canlı chat ya da email yoluyla destek veriyor.

Müşteri Memnuniyeti

30 Gün para iadesi, %100 hizmet garantisi, bol seçenekli ve ucuz VPS hosting paketleri, Türk çalışanlarıyla birlikte myhosting.com Türk hosting kullanıcılarını memnun etmekte zorlanmıyor. Bu sebepten ötürü de şirket Türkiye'de oldukça popüler ve kullanılıyor.

myhosting VPS Müşteri Yorumları

Yorum Yazmak Istiyorum

Bilgileriniz

 • Evet     Hayır

Yorumunuz

3+
0-

Salih Kara Tarafından Yazıldı

2012-07-02 10:55:57

Yorum: VPS firmaları arasında en iyisi bana göre myhosting. %100 uptime, Türkçe destek, Reseller seçeneği ve fiyat olarak bir çok firmayı geride bırakacak özelliklere sahipler. Tavsiye ederim.

Oğuz Döş Tarafından Yazıldı

2012-06-29 00:47:20

Yorum: %100 uptime garantisini ilk defa burada duymuştum ve çok şaşırdım. Bu kadar mükemmel olabilir mi bir site dedim kendi kendime ama adamlar haklıymış Kesinlikle çok iyi bir firma. %100 uptime lafta değil yani, gerçekten öyle. Tavsiye ederim, gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Seyfullah Alacan Tarafından Yazıldı

2012-06-24 17:10:04

Yorum: Firmanın en büyük özelliği transfer, disk alanı, ram gibi özelliklerde limiti bizim belirlememiz. Bir ara hizmet aldım. Kaliteli bir şirket, müşteri memnuniyeti için destek çok iyi. Tavsiye ederim.

myhosting VPS Hosting Plan

 • HOSTING PLAN ADI

 • TÜRÜ

 • AYLIK FİYAT

 • DISK ALANI

 • TRAFİK

Kendine VPS Oluştur

VPS

14.95$

Kendin Belirle

Kendin Belirle

Reseller VPS - Linux

VPS

55.75$

40 GB

600 GB

Reseller VPS - Windows

VPS

32.95$

40 GB

600 GB

Business VPS - Linux

VPS

18.95$

40 GB

600 GB

Business VPS - Windows

VPS

32.95$

80 GB

1200 GB

Developer VPS - Linux

VPS

18.95

40 GB

600 GB

Developer VPS - Windows

VPS

32.95$

40 GB

600 GB

myhosting VPS İndirim Kodları

 • Plan Adı

 • Fiyat/Aylık

 • İndirim Oranı

 • İndirim Kodu

1

Süresiz

11.96$
15.95$

3 AY Bedava

2

Süresiz

12.96
15.95

%20

myhosting VPS Şirket Bilgileri

myhosting VPS Video ve resimler

Image GalleryVideo Gallery

[Gallery not found]

Copyright © 2010-2012 Eniyi10Hosting.com Tüm Hakkı Saklıdır.