Neden Seçmeli:

 • VPS Konusunda Öncü!
 • Bayi (Reseller) VPS Paketi
 • Türkçe Müşteri Desteği
 • Linux ve Windows Seçenekleri
 • Sınırsız Disk ve Trafik


Türkçe Müşteri Desteği
Eniyi10hosting.com ziyaretçilerine özel
3.95$
Başlayan Fiyatlarla

Özellikler

 • Aylık Transfer (GB):
  Sınırsız
 • Eposta Kutusu:
  Sınırsız
 • Diskalanı (GB):
  Sınırsız
 • Eposta Hesabı:
  Sınırsız
 • Birden Fazla Site:
  Sınırsız

 

myhosting Editör Tanıtımı

Yine Türkiye’de oldukça adı geçen bir şirketin tanıtımını yapıyoruz. Aslında bunu yapmaktan da gurur duyuyoruz. Çünkü bildiğimiz kadarıyla bu şirketin Üst ve Orta kademe yöneticileri Türklerden oluşmakta. 1997′den beri sektörün içerisinde olan şirket, son zamanlarda yaptığı VPS atılımıyla etrafta adından söz oldukça söz ettirmeye başladı. 60000 üzerinde müşterisiyle oldukça büyük bir şirket olan myhosting, güvenilir ve iyi hizmet veren bir şirket olduğunu çalıştığı diğer firmalarla da kanıtlıyor. Genelde sektörde en çok söz sahibi isimlerle çalışan şirket, geniş hosting seçenekleriyle küçükten büyüğe her türlü siteyi barındırabilecek özellikleri taşıyor.

Basit bir blog’unuz varsa, Basic adı verilen ucuz hosting planı size ayda sadece 4$’a blog’unuzu emin ellere teslim etmenizi sağlıyor. Eğer bir alışveriş siteniz varsa, Premium ve Professional planları tam size göre olabilir. Yıllık satın almalarda çok iyi indirimler veren firmanın son zamanlarda ise VPS konusunda oldukça aşama kaydettiğini görebiliyoruz. Her bütçeye ve projeye uygun VPS sanal sunucular temin eden şirket, fiyatlarını da daha önce görmediğimiz kadar ucuz tutuyor. Araştırmalarımız bizi yanıltmıyorsa 15.96$’dan başlayan fiyatlarıyla sektördeki en ucuz VPS sanal sunucu hizmetini vermekteler.

Her Kuzey Amerika firması gibi, müşteri desteğine önem veren firma telefonlarınıza 2 dakika içerisinde cevap veriyor. Email ve Canlı destek yoluyla gelen sorunlara Türkçe cevap veren müşteri destek çalışanları sayesinde Türk hosting kullanıcıları tarafından ilgi çekiyor.

my hosting barındırma seçenekleriyle de diğer şirketler arasında öne çıkıyor. Pek çok şirket sadece Linux sunucu hizmeti verirken, hem shared hosting hem de VPS sunucularında Windows ve Linux seçeneği bulunmakta. Yine bayii hosting arayanlar için de oldukça iyi bir VPS seçeneği sunuyorlar. Premium ve Professional seçeneklerinde hiç bir yerde görmediğimiz Linux ve Windows’u aynı anda sunan şirket, ek olarak hosted exchange konusunda da pazarda iyi bir yere sahip. Hosted Exchange her ne kadar ülkemizde pek değeri bilinmese ve kullanılmasa bile, ihtiyacı olanlar için my hosting iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Puanlama
 • Fiyat
 • Müşteri Destek
 • Uptime Oranı
 • Özellikler
 • Genel Puan

Fiyat

Sitemize özel verilen 3.95$'lık fiyatla diğer bütün hosting firmalarının önüne geçmekte. Basic plan adı altında sunulan bu planda sınırsız disk alanı, sınırsız trafik ve sınırsız websitesi barındırma özellikleri yer alıyor. Ayrıca hosting alımı sırasında da bedava alan adı alabiliyorsunuz. Şirketin en popüler planı ise Premium. Yine sitemize özel fiyatla ayda sadece only 8$ karşılığında satın alabileceğiniz bu hosting hizmeti size hem windows hem de linux üzerinde aynı anda çalışma fırsatı sağlıyor. Hem de hiçbir ekstra ücret ödemeden! my hosting fiyatları tartışmasız bulabileceğiniz en iyi fiyatlar.

Performans

Sunucu ve datacenter konusunda çok hassas olan şirket, bir çok hosting paketini bir arada barındırdığı ve aynı zamanda detaylı eposta hizmeti de verdiği için sürekli performans testleri yapmakta. 7/24 sürekli sunucularını gözlem altında tutan şirket, her türlü yavaşlama ve performans düşmesine karşı eş zamanlı önlem alabilecek yedek sunucular barındırıyor.

Güvenilirlik

14 yıllık tecrübesini her alana yaymış durumda olan şirket, shared hosting'den sonra VPS Sanal Sunucularında da büyük adımlar atmış firma stratejik partnerlerini seçerken de çok hassas davranıyor. Sunucularında her zaman son teknoloji yazılım ve donanım kullanan firma Cisco ve Dell gibi büyük firmalarla çalışıyor. Tüm myhosting.com hosting seçenekleri %100 servis garantili ve 30 gün para iadeli.

Kontrol Panel

Şirket standart hosting paketlerinde kontrol paneli olarak Parallels ile birlikte geliştirdiği özel yapım bir kontrol paneli kullanıyor. Tercihinizi Sanal Sunucu olarak kullanırsanız, Cpanel dahil istediğiniz kontrol panelini kullanabiliyorsunuz. . Kontrol panelinde ödeme takibinden, sitenizin yönetimine, hosting paketinize yeni özellikler eklemeye, alan adı satın almaya kadar aklınıza gelen herşeyi kolayca yapabilirsiniz.

Müşteri Destek

Şirket müşteri destek konusunda oldukça yol almışa benziyor. Eğer destek ihtiyacınız olursa, epostanızı 1 saat içerisinde cevaplıyorlar. Üstelik, Türk destek elemanı da bulundurduğu için sorunlarınızı Türkçe dile getirebilir ve cevap alabilirsiniz. Eposta'nın yanı sıra, telefon ve canlı destek gibi seçenekler de mevcut.

Müşteri Memnuniyeti

30 Gün para iadesi, %100 hizmet garantisi, bol seçenekli ucuz hosting paketleri, Türk çalışanlarıyla birlikte Türk hosting kullanıcılarını memnun etmekte zorlanmıyor. Bu sebepten ötürü de şirket Türkiye'de oldukça popüler ve kullanılıyor.

myhosting Müşteri Yorumları

Yorum Yazmak Istiyorum

Bilgileriniz

 • Evet     Hayır

Yorumunuz

18+
5-

Kamil İsrafil Tarafından Yazıldı

2012-07-16 15:36:07

Yorum: Web site işlerine ilk başladığım sırada buldum bu firmayı ki bu süre 10 yıl kadar önceydi. 10 yıldır aralıksız çalışıyorum kendileri ile ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Her yıl biraz daha üzerine koyan bir firma.

Uğur Elitemiz Tarafından Yazıldı

2012-07-14 12:48:58

Yorum: Henüz 1 ay oldu çalışmaya başlayalı ama gerçekten tatmin oldum. Herhangi bir sorunla karşılaşırsam ya da en ufak sorumda hemen cevap geliyor. Türkçe destek çok önemli. Mutlaka deneyin derim.

Bahadır Uçar Tarafından Yazıldı

2012-07-13 09:13:38

Yorum: Verdiğim paranın hakkını verdiklerini düşünmüyorum. Hosting olarak bir çok kez kesinti yaşadım. Tamam müşteri desteklerinin Türkçe olması büyük avantaj ama dediğim gibi kesinti çok olduğu için destek pek işe yaramıyor. Tavsiye etmediğim bir firma...

Arif Sağı Tarafından Yazıldı

2012-07-04 09:19:21

Yorum: 6 ay kadar çalıştım bu firma ile, uptime oranları söyledikleri kadar iyi değil. Bir çok sıkıntı yaşadım. Ayrıca e-mail yönlendirmelerinde hep sorun oldu. Paramı iade ettiler ama tavsiye etmem. Ödediğiniz paranın hakkını alamıyorsunuz.

Mahmut Devir Tarafından Yazıldı

2012-06-28 13:47:06

Yorum: Yaklaşık 1 ay kadar önce çalışmaya başladım bu firma ile. Şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. Herhangi bir problem olduğunda destekleri çok iyi. Uptime oranı da harika. Umarım hep böyle devam ederler.

Kerem Abalı Tarafından Yazıldı

2012-06-27 18:34:47

Yorum: Myhosting her zaman bir numaralı firmam olmuştur. Bugüne kadar asla beni yarı yolda koymadılar. Özellik bakımından istediğim gibiler, uptime oranları ,fiyatı vs vs herşeyleri ile harikalar. Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

Yasin Çubuk Tarafından Yazıldı

2012-06-26 11:29:29

Yorum: Bir yıldan fazladır çalıştığım bir firma ve şuana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Fiyat olarak beklenileni karşılıyor ve özellikleri de saymakla bitmez. Kullanmanızı tavsiye ederim. Sorun yaşayacağınızı sanmıyorum kolay kolay.

Şerif Ağar Tarafından Yazıldı

2012-06-25 19:51:41

Yorum: Müşteriye önem veren ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma. Yakın zamanda çalışmışlığım var. Destek olarak hem Türkçe seçeneği var hem de çok hızlılar. Fiyat olarak da makul seviyede bana göre.

Ünal Tarafından Yazıldı

2012-06-24 18:44:53

Yorum: Türkçe dil desteği veren ve müşterilerine en samimi şekilde davranan en iyi hosting firmalarından birisi.

Nazif Korkmaz Tarafından Yazıldı

2012-06-23 20:41:56

Yorum: Sürekli olarak performans kontrolü yapması en büyük artısı bana göre. Fiyat olarakta diğer host firmalarıyla eşdeğer fiyatları sunuyorlar. Bir ara çalıştım bu firma ile ve hiçbir sorun yaşamadım bu süre zarfında. Tavsiye ederim.

Yasin Tandoğan Tarafından Yazıldı

2012-06-23 20:30:25

Yorum: Türkçe destek en büyük artısı bana göre. Çok iyi ve uzun süredir hizmet veren bir firma. Uzun yıllar çalıştım. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyorlar. Fiyat olarakta çok uygun.

Taylan Tarafından Yazıldı

2012-06-23 10:29:29

Yorum: Adındanda anlaşılacağı gibi my hosting gerçektende sizin hostinginzmiş gibi kullanılabiliyor. Kontrol panelini veriyorlar ve kendi işlerimizi kendimiz yapıyoruz. Tek kelimeyle harika.

Ata Tarafından Yazıldı

2012-06-16 14:37:18

Yorum: 13 gündür kullanmaya başladığım myhostingden çok memnunum. Goddady, bluehost gibi tüm firmaları kullandım ama hiçbiri myhosting gibi hizmet vermedi. Çok iyiler.

Akgün Tarafından Yazıldı

2012-06-14 16:26:55

Yorum: Uptime oranları yerlerde. Hostları kesilip duruyor. Verdiğimiz paranın kesinlikle hakkını vermiyor.

Muhammet Tarafından Yazıldı

2012-06-13 21:58:04

Yorum: Myhosting firmasıyla 10 gündür anlaşmış olmama rağmen verdikleri hizmet hiç güzel değil. Email yönlendirmeleri sürekli yanlış çıkıyor.

Rıdvan Tarafından Yazıldı

2012-06-11 14:04:58

Yorum: Myhosting yüzlerce ülkeden müşteriye sahip olmasına rağmen hepsi için uygun desteği verebiliyor. Dil bakımından siteleri çok iyi. Hosting ücretleride çok uygun.

Remzi Tarafından Yazıldı

2012-06-09 20:23:47

Yorum: Sitem daha yeni kurulmuşken Myhostingle tanıştım. Onlar 6 ayda kendilerini çok geliştirirken sitemede çok katkıda bulundular ve sitemide geliştirttiler. Her zaman destek oldular. Gözüm kapalı tavsiye ederim.

Kıvanç Tarafından Yazıldı

2012-06-07 16:27:49

Yorum: Myhosting firmasıyla uzun süredir çalışıyorum ve çok memnunum. Her fırsatta desteklerinden yararlanıyor ve çok fazla şey öğreniyorum. Hostingleri gibi sohbetleride harika.

Hayrettin Tarafından Yazıldı

2012-06-05 18:27:13

Yorum: Türkleri destekleyen ve dil olanakları zengin olan bir hosting firması. Fiyatı çok uygun ve verdikleri hizmette bir o kadarda kaliteli.

Uras Tarafından Yazıldı

2012-06-03 13:17:25

Yorum: Binlerce müşterisi olması güvenilirliğini ortaya koyduğu gibi diğer firmalar gibi desteklerde aksama yapmıyor. Hostingleri de çok güzel.

Ekrem Tarafından Yazıldı

2012-06-02 11:21:43

Yorum: İlk yıllarda çok güzel ve anlayışlı bir firmaydı. İşler büyüdükçe sürekli aksamalar ve anlayışsız bir firma haline geldi.

Ufuk Tarafından Yazıldı

2012-05-30 19:05:35

Yorum: Myhosting sitesi çok uzun bir süredir ayakta olan ve istikrarlı bir firma. Alanında uzman ve tecrübeli bir ekibe sahip. Müşterilerini mağdur etmeyen ve diğer hosting firmaları gibi bir iki gün sonra yarı yolda bırakmayan harika bir firma. Fiyatlarıda piyasadaki en uygun fiyatlardan oluşuyor. Kesinlikle tavsiye ederin.

sinan Tarafından Yazıldı

2012-04-18 19:03:44

Yorum: Çok eskiden beri bildiğim bir hosting şirketi. Sitede yazdığı gibi de çok Türk çalışanı var. Ben uzun zamandır blog hosting yapıyorum, başka host denememe gerek kalmadı ayrıca fiyatları da çok uygun.

myhosting Hosting Plan

 • HOSTING PLAN ADI

 • TÜRÜ

 • AYLIK FİYAT

 • DISK ALANI

 • TRAFİK

Basic Hosting

Linux/Unix

3.95$

Sınırsız

Sınırsız

Premium Hosting

Linux/Windows

9.34$

Sınırsız

Sınırsız

Professional Hosting

Linux/Windows

18.75$

Sınırsız

Sınırsız

Kendine VPS Oluştur

VPS

15.76$

Kendin Belirle

Kendin Belirle

Reseller (Bayi) VPS

VPS

37.15$

40 GB

600 GB

Business VPS

VPS

24.13$

10 GB

300 GB

Developer VPS

VPS

18.55$

40 GB

600 GB

myhosting İndirim Kodları

myhosting Şirket Bilgileri

myhosting Video ve resimler

Image Gallery

[Gallery not found]

Video Gallery

Copyright © 2010-2012 Eniyi10Hosting.com Tüm Hakkı Saklıdır.