Ucuz Hosting

En ucuz web hosting seçenekleri aylık 3$ gibi fiyatlardan başlayarak küçük işletmeler ya da kişisel bir websitesi sahibi olmak isteyenler için en iyi çözüm. Aşağıda en uygun fiyatlı ve fiyatına göre en iyi performanslı ucuz hosting seçeneklerini bulabilirsiniz.

  • Şirket

  • Avantajı

  • Fiyat

  • Puan

  • İnceleme

1


- Türkçe Destek!
- 100$ Google Reklamı
- 45 Gün Para İade

3.96$

2


- Ucuz VPS Hosting
- Türkçe Destek
- Sınırsız Disk Alanı

$3.95

3


- Google Reklamı
- Ücretsiz Alan Adı
- Sınırsız Trafik, Disk

4.66$

4


- Sınırsız Trafik
- Sınırsız Disk alanı
- Sınırsız Eposta

4.95$

5


- Özel Destek Elemanı
- Sınırsız Trafik
- Sınırsız Disk Alanı

3.95$

6


- Sınırsız Disk, Trafik
- Bedava Alan Adı
- Yeşil Enerji Hosting

4.95$

7


- Aylık 4$ daha ucuz
- Ücretsiz Alan Adı
- 450$ değerinde ekstra

4.50$

8


- Sınırsız Trafik
- Windows ve Linux Hosting
- 24/7 Destek

2.49$

9


- Sınırsız Alan
- Sınırsız Trafik
- Sınırsız Barındırma

6.95$

10


- Bedava Reklam
- 24/7 Destek
- Günlük Yedekleme

4.95$

En Ucuz Hosting Nasıl Bulurum?

Bazıları en ucuz hosting almanın kaliteden ödün vermek olduğunu düşünebilir. Bugünlerde bu artık o kadar da doğru değil. Yukarıda listelenen şirketler ucuz olmasına rağmen sınırsız disk alanı, bedava alan adı ve sınırsız trafik gibi seçenekler sunmaktadır. Bu özelliklere rağmen bu kadar ucuz olmasının sebebi ise, hosting şirketlerinin tek bir server üzerinde çok fazla kullanıcıyı bir arada tutup masraflarını bölmesidir. Yukarıda listelenen hosting şirketlerinin çoğu cPanel ya da benzeri kontrol panelleri sunmaktadır. Böylece bu kontrol panellerini kullanarak eposta hesabınızdan, alt alan adlarınıza ve database yönetimine kadar pek şeyi kolayca kullanabilirsiniz.

Kapasite ve Esneklik

Ucuz hosting seçenklerinin ucuz olmasının sebebi tek sunucuyu bir çok başka kullanıcı ile paylaşmanızdan ve bazı ileri seviye özellikleri barındırmamasından kaynaklanmaktadır. Bu server üzerindeki kaynaklar genelde bütün müşterilere yetmektedir. Ancak eğer daha fazla esnekliğe ihtiyacınız varsa (mesela, size özel yazılmış programlar gibi) ya da siteniz çok trafik aliyor ya da çok büyük içeriğe sahipse o zaman shared hosting sizin için doğru seçenek olmayabilir. Bu gibi siteleri olan ziyaretçilerimiz için VPS – Sanal Sunucu seçeneklerine göz atmalarını öneririz.

Copyright © 2010-2012 Eniyi10Hosting.com Tüm Hakkı Saklıdır.