Windows Hosting

Size en uygun ve kaliteli Windows Hosting seçeneğini mi arıyorsunuz? Daha fazla aramanıza gerek yok. Tek yapmanız gerek Windows hosting hizmeti veren firmalar hakkında yaptığımız derin incelemelere göz atmak. Bu incelemeleri yaparken, hosting şirketinin kalitesi ve güvenilirliğinde olduğu kadar fiyat ve sunucu performarmanslarını da göz önüne aldık.

  • Şirket

  • Avantajı

  • Fiyat

  • Puan

  • İnceleme

1


- Ucuz VPS Hosting
- Türkçe Destek
- Sınırsız Disk Alanı

9.95$

2


- Özel Destek Elemanı
- Sınırsız Trafik
- Sınırsız Disk Alanı

3.95$

3


- Uygun Fiyat
- Kaliteli Hizmet
- Çeşitlilik

3.95$

4


- Sınırsız Trafik
- Windows ve Linux Hosting
- 24/7 Destek

2.49$

5


- Bedava Reklam
- 24/7 Destek
- Günlük Yedekleme

4.95$

Windows Hosting

Windows hosting temel olarak sunucu üzerinde Windows işletim sisteminin kurulu olmasıdır. Basit ama evinizde kullandığınız işletim sisteminden oldukça farklılıklar taşır. Bu hosting türünün tercih edilmesinin ilk nedeni, kullanıcıların sitelerini ASP, ASP.NET ve MSSQL destekleyen bir ortamda barındırmak istemesidir. Bunlar windows sunucu üzerinde çalışan tipik yazılım dilleridir. Bununla birlikte Windows hosting üzerinde PHP, MySQL gibi linux’e özgü yazılımları da çalıştırabilirsiniz.

Windows hosting almadan önce yaptığımız incelemeleri şiddetle okumanızı tavsiye ederiz. Kaliteli windows hosting hizmeti bulmak, linux hosting’e göre çok daha zordur.

Neden Linux Değil Windows Sunucu Kullanayım?

Bir çok internet sitesi programcısı, siteleri ASP.NET kullanarak hazırlar. Bu yazılım türü sadece windows üzerinde çalışmaktadır. Diğer bir avantajı ise, tabii ki diğer Microsoft Windows ürünleriyle entegre çalışır.
Ayrıca PHP ve MySQL gibi yazılımların da windows üzerinde çalışabildiğini hesaba katarsak, göreceli olarak windows hosting kullanıcıya daha çok alternatif ve esneklik sağlar.

Copyright © 2010-2012 Eniyi10Hosting.com Tüm Hakkı Saklıdır.